حرف های جنجالی و عجیب بهنوش بختیاری در تلوزیون -آکا

سایت بیوگرافی،زندگینامه مشاهیراخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها ,[categoriy]

حرف های جنجالی و عجیب بهنوش بختیاری در تلوزیون

حرف های جنجالی و عجیب بهنوش بختیاری در تلوزیون -آکاحرف های جنجالی و عجیب بهنوش بختیاری در تلوزیون -آکا

آکاایران: حرف های جنجالی و عجیب بهنوش بختیاری در تلوزیون

آکاایران: صحبت های عجیب و جنجالی بهنوش بختیاری در برنامه ماه عسل


 


 


به گزارش آکاایران:  اولین قسمت از «ماه عسل95» با اجرا و تهیه کنندگی احسان علیخانی درحالی روی آنتن رفته است که 6 بازیگر زن و مرد سینما و تلویزیون به عنوان خیرینی که در طرح محسنین شرکت کرده بودند روبروی علیخانی نشستند و در این برنامه شرکت کردند.


 


طرح محسنین سال گذشته اولین بار در ماه عسل94 عنوان شده بود و با اعلام این همیاری ، تنها در 5 روز 270 هزار کودک بی سرپرست یا بدسرپرست تحت سرپرستی معنوی خیرین قرار گرفتند. از میان برخی از هنرمندانی که در این طرح «ماه عسل» را یاری کردند می توان به فریبا کوثری ، بهنوش بختیاری ، حمید گودرزی ، ماه چهره خلیلی ، سیاوش خیرابی و امیرحسین رستمی اشاره کرد. حضور این بازیگران با ده ساله شدن «ماه عسل» همراه بود و هرکدام ازآنها در ابتدای صحبتشان علیخانی را برای تهیه و اجرای احسان علیخانی در اولین برنامه ماه عسل ٩٥ از میهمانان بازیگر زن برنامه خواست تا موضوعاتی که دوست دارند در طول این سی روز مطرح شود را بیان کنند .


 


 


,[categoriy]

حرف های جنجالی و عجیب بهنوش بختیاری در تلوزیون


بهنوش بختیاری درحالی که برای مطرح کردن موضوع دلخواهش دودل بود با تأملی گفته است:«خیلی دوست داشتم شما درباره بیماری”ترنس”ها می توانستید صحبت کنید. خانم هایی که ظاهر زنانه دارند و روحیه مردانه و بالعکس. این یک آسیب اجتماعی است که وجود دارد و تعداد این أفراد هم کم نییست. ببخشید که این موضوع را گفتم.»


 


علیخانی پس از این پیشنهاد به بختیاری توضیح داده است :«چرا عذرخواهی می کنید؟ درباره این مسئله استفتائات شرعی انجام شده و ممکن است عده ای هم درگیر آن باشند.»


 


بختیاری عنوان کرد تعداد این أفراد کم نیست و خودش هم می خواهد درباره این موضوع مستندی بسازد. او همچنین با ارائه پیشنهاد و أیده ای دیگر به علیخانی گفت:«من خیلی دوست دارم شما در «ماه عسل» درباره خودکشی و افسردگى های فراوان برخی از آدمهای کشورم هم صحبت کنید که آمارش هم کم نیست.»


 


علیخانی در پاسخ گفت:«ممنون که صراحت به خرج دادید،هرچند که من با شما در جمعیت آماری این پدیده ها تفاهم ندارم.»


 


اما بهنوش بختیاری می گوید رسالتی که به خاطر پیوستن به طرح محسنین بر دوشش بوده باعث شده او را مشتاق به رفتن به «ماه عسل» کند.او درباره کیفیت این برنامه میان دیگر برنامه های تلویزیون گفت:«این برنامه پر از نقطه قوت است و اگر کسی می گوید «ماه عسل» را دوست ندارد فکر می کنم حرفش با بدجنسی همراه است. به نظرم احسان علیخانی باید خط قرمزها را بیشتر رد کرد و از تیمش بخواهد سوژه هایی درباره خانم هایی که دارند از راه های پرخطر امرار معاش می کنند، هم پیدا کند و به برنامه دعوت کند.»


 


او ده سالگی این برنامه را یکی از افتخارات تلویزیون دانسته است و گفت:«من سوژه احسان و سولماز ، سوژه امین آقا فرزانه و چند سوژه دیگر از این برنامه را در طول این سالها خیلی دوست داشتم و آن را پسندیدم. ضمن اینکه رویکرد این برنامه به درستی پیش می رود و دلیلی ندارد که بی جهت بخواهد به سمت طنز و یا خنده دار شدن برود. این برنامه درباره لایه های پنهان اجتماع صحبت می کند و فکر می کنم آدم هایی که به این برنامه آمدند ، می خواهند با مردمشان درد و دل کنند و دلیلی ندارد که بخواهیم خرده بگیریم که چرا این دردودل ها فضای برنامه را غمگین می کند. این خاصیت صحبت از مردمان زیرپوست شهر است.این برنامه تحسین کردند.»

[ منبع این خبر سایت آکاایران-بیوگرافی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حرف های جنجالی و عجیب بهنوش بختیاری در تلوزیون -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات