340 کیلوگرم مواد مخدر 48ساعت گذشته در البرز کشف شد

به گزارش ایرنا، سردار بخشعلی کامرانی صالح روز شنبه درجمع خبرنگاران افزود: این میزان مواد مخدر شامل 310 کیلوگرم حشیش و30 کیلوگرم تریاک بوده است.
وی اضافه کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با رصدهای اطلاعاتی درچند ماه گذشته، این باند را که قرار بود از مرزهای شرقی کشور وارد شده و مواد را به استان البرز انتقال دهند شناسایی و تمام تحرکات آن ها را زیرنظر قرار دادند.
وی گفت: دو تیم عملیاتی ویژه به محل مورد نظر اعزام و خودرو قاچاقچیان را که درحال حرکت بود درمنطقه ای ازکرج شناسایی و با تحت نظر قراردادن خودرو وقتی به محل دپو مواد رسید، با حکم قضایی خودرو را متوقف و در بازرسی محل 310 کیلوگرم حشیش با لفافه و 30 کیلوگرم تریاک کشف کردند.
وی خاطرنشان کرد: دراین زمینه دو دستگاه خودرو توقیف و چهارنفر دستگیر شدند.
کامرانی صالح یادآورشد که درهفته گذشته نیز 21کیلوگرم هرویین توسط پلیس مبارزه با موادمخدر استان البرز کشف و دو دستگاه خودرو توقیف و دوقاچاقچی دستگیرشدند.
کامرانی صالح گفت : پلیس البرز در ماموریت های خود به صورت کلی طرح برخورد با توزیع کنندگان و مصرف کنندگان خرد دردستورکارقرارداده و طرح های پاکسازی را درنقاط مختلف استان به صورت مستمرانجام می دهد.
وی گفت : ازابتدای سال جاری بیش از یک هزارو 300 کیلوگرم انواع مواد مخدر دراستان البرزکشف شده که این مواد شامل مواد صنعتی روان گردان ، تریاک ، حشیش وهرویین بوده است.
وی افزود: با کشف این مواد و اجرای طرح های پاکسازی بیش ازچهارهزارنفر دستگیرکه اغلب مصرف کننده بودند که تعدادی ازآن ها به کمپ ها وارودگاه ها معرفی شدند.
وی از خانواده ها به عنوان هانقش اساسی در پیشگیری و کنترل معضل بزرگ مواد مخدر خواست که مراقبت بیشتری ازفرزندان خود داشته باشند.
2098/1535

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «340 کیلوگرم مواد مخدر 48ساعت گذشته در البرز کشف شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات