سازمان تعزیرات: در ماه رمضان تخلفات مواد غذایی را اطلاع دهید/ گشت ها ناظر سلامت خوراکی ها هستند

سازمان تعزیرات: در ماه رمضان تخلفات مواد غذایی را اطلاع دهید/ گشت ها ناظر سلامت خوراکی ها هستند جامعه > مشکلات مردم - مدیرکل نظارت و هماهنگی گشت های مشترک سازمان تعزیرات حکومتی گفت: گشت های این سازمان در ماه مبارک رمضان با هدف نظارت جدی بر نحوه عرضه مایحتاج عمومی مردم و نظارت بر سلامت مواد غذایی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدحسن سرابیان مدیرکل نظارت و هماهنگی گشت های مشترک سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سازمان تعزیرات حکومتی در راستای حفظ حقوق مردم و پیشگیری وقوع تخلف، طرح سراسری ضیافت در ماه مبارک رمضان را در دستورالعملی به اداره کل تعزیرات سراسر کشور ابلاغ کرد.

او گفت: در این طرح پس از تشکیل جلسه با دستگاه های نظارتی برنامه تشدید فعالیت گشت های مشترک در سراسر کشور در ماه مبارک رمضان تنظیم شد و این طرح تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت.

سرابیان توضیح داد: در گشت های رمضان علاوه بر روسای شعب سیار سازمان تعزیرات حکومتی، بازرسان دانشگاه های علوم پزشکی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اصناف و سایر دستگاه های نظارتی حضور خواهند داشت و بر نحوه عرضه مواد غذایی از جمله حلیم ، زولبیا بامیه و شیرینی جات نظارت جدی صورت می گیرد.

مدیرکل نظارت و هماهنگی گشت های مشترک سازمان تعزیرات حکومتی گفت:‌ این بازرسی ها در قالب گشت های مشترک است و سایر دستگاه های نظارتی هم بازرسی های دوره ای خود را خواهند داشت و پرونده هایی در این خصوص تشکیل می شود که ما به مدیران کل تعزیرات حکومتی خود در سراسر کشور دستور داده ایم که این پرونده ها پس از ارجاع به تعزیرات حکومتی به صورت فوق العاده و ویژه رسیدگی و با متخلفان برخورد شود.

سرابیان گفت: مردم در صورت مشاهده تخلف می توانند این تخلفات را به گشت های مشترک سازمان تعزیرات در بازارهای پرتردد اطلاع دهند و یا می توانند از طریق تماس با سامانه 124 و همچنین سامانه پیامکی 30009651 شکایت خود را منعکس کنند.


45231

 

کلید واژه ها: مشکلات خوانندگان - برخورد های تعزیراتی - تعزیرات -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سازمان تعزیرات: در ماه رمضان تخلفات مواد غذایی را اطلاع دهید/ گشت ها ناظر سلامت خوراکی ها هستند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات