برنامه فراکسیون امید برای مدیریت 7 کمیسیون مهم مجلس

برنامه فراکسیون امید برای مدیریت 7 کمیسیون مهم مجلسمحمدعلی وکیلی در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص برنامه‌های فراکسیون امید برای حضور در کمیسیون‌های مختلف مجلس دهم اظهار داشت: این فراکسیون درحال رایزنی برای آرایش نیروها به نحو بسیار شایسته است بصورتی که نیروهای فراکسیون امید مقابل هم قرار نگیرند و همچنین اینکه افراد در کمیسیون های قوی قرار بگیرند.
 
وی با بیان اینکه اعضای فراکسیون امید برای عضویت در کمیسیون‌های مهم مجلس برنامه‌های مناسبی دارند، ادامه داد: طبیعتا برای کمیسیون‌های اصلی ما نفرات زیادی داریم و بزودی پس از اجماع و توافق این موضوع رسانه ای و علنی خواهد شد.

وکیلی اظهار کرد: بسیار خوش بین هستم که نمایندگان اصلاح طلب مدیریت کمیسیون‌های مهم مجلس را بدست خواهند گرفت و به نظر من اعضای فراکسیون امید در خوشبینانه ترین حالت ممکن می‌توانند حداقل مدیریت 7 کمیسیون مجلس را در اختیار داشته باشند.

وی درباره برخی اخبار مربوط به ریاست مرکز پژوهش های مجلس افزود: بعد از ماجرای انتخاب رییس مجلس و رقابتی که بین لاریجانی و عارف شکل گرفت بسیاری بر این عقیده هستند که عارف بهترین فرد برای تصدی ریاست مرکز پژوهش‌های مجلس است.

نماینده مردم تهران خاطر نشان کرد: بدون شک عارف که شخصیتی علمی و پژوهشی است شخصی بسیار مناسب برای تصدی این پست به شمار می رود و ریاست عارف برمسند مدیریت مرکز پژوهش ها  فرصتی مغتنم و بزرگ به شمار می آید.

وکیلی در خصوص برنامه فراکسیون امید برای حضور در کمیسیون شوراها و اصل نود گفت: این فراکسیون به احتمال فراوان برای این دو کمیسیون هم نمایندگانی را معرفی خواهد کرد ولی این واقعیت هم وجود دارد که جذابیت  این دو کمیسیون برای همه کم است و بیشتر تمرکز ما بر روی کمیسیون های مهم است.

انتها پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برنامه فراکسیون امید برای مدیریت 7 کمیسیون مهم مجلس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات