رفع تصرف از 175 هزار متر مربع زمین ملی در سبزوار

به گزارش ایرنا حسن عابدی پور روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای سال 94 تاکنون 130 پرونده تصرفات اراضی ملی در این شهرستان تشکیل شده که 20 پرونده توسط محاکم قضایی منجر به صدور رای و 10 پرونده نیز منجر به صدور رای قطعی و اجرا شده و مابقی پرونده ها نیز در حال رسیدگی است.
وی با بیان اینکه تا کنون محاکم قضایی شهرستان در خصوص 9 پرونده حکم تخریب و در یک مورد نیز حکم بر خلع ید از متصرف زمین را صادر کرده اند، افزود: ارزش هر متر مربع اراضی اعاده شده بین 500 تا سه میلیون ریال است که با حمایت دستگاه قضایی و نیروی انتظامی سبزوار تصرفات این اراضی برطرف شد.
وی با بیان اینکه اراضی رفع تصرف شده در بخش مرکزی سبزوار قرار دارد، گفت: متصرفان با کاشت درخت، ایجاد چهار دیواری، ساخت خانه و استخر، کاشت گندم و دیوارکشی این اراضی را تصرف کرده بودند.
سبزوار در 230 کیلومتری غرب مشهد مقدس قرار دارد.
8144/7499/5132

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رفع تصرف از 175 هزار متر مربع زمین ملی در سبزوار» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات