مرکز بهداشتی درمانی روستای ویله مریوان افتتاح شد

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار مریوان در حاشیه افتتاح این مرکز بهداشتی به خبرنگار ایرنا گفت: برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بهتر به جمعیت تحت پوشش چناره و روستاهای اطراف این مرکز بهداشتی آماده ارائه خدمات است.
منصور مراد ویسی با اشاره به تغییر کاربری و اعمال تعمیرات اساسی در ساختمان خانه بهداشت و با استقرار پزشک، ماما و کاردان بهداشتی در این مرکز تصریح کرد: ارتقاء سلامت و بهبود وضعیت بهداشتی روستائیان بخش سرشیو در اولویت برنامه های اصلی بخش بهداشت و درمان مریوان است.
به گفته وی وجود مراکز بهداشتی و درمانی در روستاها برای کاهش هزینه های درمان و استفاده از دستاوردهای طرح تحول در نظام سلامت لازم است.
وی با اشاره به امکانات موجود در این مرکز بهداشتی بیان کرد: مردم چناره و بسیاری از روستاهای اطراف می توانند بدون مراجعه به مراکز شهری از امکانات روز بهداشتی و درمانی استفاده نمایند.
مراد ویسی خاطر نشان کرد: وجود این مرکز باعث کاهش هزینه های درمان و استفاده از دستاوردهای طرح تحول در نظام سلامت خواهد شد.
مریوان در 130کیلومتری غرب سنندج واقع شده است.
7451/1904

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مرکز بهداشتی درمانی روستای ویله مریوان افتتاح شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات