از آدم معروف ها چه خبر؟

اگر می خواهید بدانید که بر ستاره ها طی هفته های گذشته چه گذشت، با ما همراه باشید.  برترین ها: اگر می خواهید بدانید که بر ستاره ها طی هفته های گذشته چه گذشت، با ما همراه باشید.

1.پس از این که دونالد ترامپ، از حزب جمهوری خواه، تعداد مورد نیاز آرا را از نمایندگان حزبی برای نامزدی در انتخابات به دست آورد، این شادی را با ساندویچ و سیب زمینی سرخ کرده مک دونالد جشن گرفت.

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟2.جاستین بیبر تعطیلات خود را در کمپ به سر برد.

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟3.فرزندان دیوید بکهام در حال آب بازی. این عکس توسط برادر بزرگ تر آنها، بروکلین بکهام، منتشر شد.

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟4.راب کارداشیان، با انتشار این عکس، خواسته اراده قوی اش را برای کاهش وزن به رخ دیگران بکشد.

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟5.کلی آزبورن: «در حال پیاده روی در خیابان های نیویورک بوده ام که ناگهان این مار من را شکار کرد.»

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟6.عکسی هنری از هلی بری.

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟7.سوفیا بوش به دنبال راهی برای ترشح آدرنالین است.

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟8.جولی بوون، بازیگر سریال «خانواده امروزی» به همراه فرزندش در جشنواره رنگ شرکت کرده است.

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟9.تایرا بنکس می گوید: «من و مامانم همیشه غذاهایمان را با هم مقایسه می کنیم. به نظر شما کدام خوشمزه تر است؟ مرغ من یا بیف و بشقاب سبزیجات مامانم؟»

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟10.کیتلین جنر، تولد 90 سالگی مادرش استر جنر را جشن گرفت.

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟11.سیارا این عکس مشترک خود با سلن دیون را منتشر کرد و زیر آن نوشت: «این زن فوق العاده است. او نه تنها خواننده مورد علاقه من، بلکه یک انسان واقعی است. قدرت، اعتماد به نفس، مهربانی و انسانیت او غیر قابل توصیف است. شب خوبی را در کنار او گذراندم و از او بابت تمام مهربانی هایی که به من کرده، تشکر می کنم.»

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟12.ام‌سی همر با انتشار این عکس، فارغ التحصیلی پسرش از دبیرستان را تبریک گفته است.

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟13.اوا لونگوریا و همسرش، ژوز باستون، جشن عروسی خود را در مکزیک بر پا کردند. جالب اینجاست که این عکس توسط دیوید بکهام گرفته شده است. بکهام این عکس را در اینستاگرام خود منتشر کرده و زیر آن نوشت: «خوشحالم که در این شادی بزرگ سهیم ام. آدم های دوست داشتنی و مهربان، مانند این دو ستاره، شایسته چنین روز خاصی هستند.»

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟14.این هم حیوان خانگی جان استاموس، فریدا، که اخیرا خریده است.

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟15.مندی مور و تیلور گولدسمیت در یک جشن عروسی.

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟16.جشن پیژامه جولیان هاف و بروکس لایک.

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟17.جرد لتو به غیر از جایزه اسکار، افتخارات دیگری هم مانند صخره نوردی، دارد.

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟18.جشن پتو جی جی حدید و زین مالک.

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟19.پرواز دو نفره جوئل و پسرش.

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟20.اما همینگ و بروس ویلیس برای تعطیلات خود جنوب را انتخاب کرده اند.

ستاره ها در هفته گذشته، چه کردند؟

[ منبع این خبر سایت برترین ها-چهره ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «از آدم معروف ها چه خبر؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات