علی اف: آذربایجان آماده جذب امکانات مالی خود برای تکمیل دالان شمال – جنوب است

به گزارش روز شنبه ایرنا، رییس جمهوری آذربایجان طی سخنانی در مراسم نود وهشتمین سالروز برقراری نظام جمهوری در این کشور، دالان حمل و نقل شمال –جنوب را یکی از مهم ترین مسیر های حمل و نقل عنوان کرد و گفت: در راستای تکمیل این دالان گام های مهمی برداشته می شود.
علی اف رساندن خط ریلی آذربایجان تا مرز ایران را یکی از وظایف عمده عنوان و ادامه کارهای ساخت و ساز برای ایجاد پل ریلی بر روی رودخانه استاراچای در مرز دو کشور را خاطر نشان کرد.
رییس جمهوری آذربایجان، رساندن خط ریلی این کشور تا مرز ایران و ساخت پل ریلی یاد شده را مرحله مهم در راستای تکمیل دالان حمل و نقل شمال – جنوب خواند و گفت: آذربایجان در سال های آینده نیز برای تکمیل بخش های دیگر این دالان کمک های خود را ارایه خواهد کرد و آمادگی برای جلب امکانات مالی در این زمینه دارد.
خاورم ** 337/1275

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «علی اف: آذربایجان آماده جذب امکانات مالی خود برای تکمیل دالان شمال – جنوب است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات