اعلام قیمت مصوب حلیم و آش شله قلمکار در رشت

مهدی محمدی پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس این مصوبه، قیمت آش شله قلمکار درجه یک و درجه دو به ترتیب کیلویی 13 و 11 هزار تومان اعلام شده است.
وی اظهار کرد: همچنین نرخ حلیم درجه دو کیلویی 10 هزار و 500 تومان مصوب شده است.
محموی پور تصریح کرد: اقلام یاد شده ، نسبت به سال گذشته یک هزار تومان معادل 8 و نیم تا 9 درصد افزایش داشته است.
وی به تشخیص درجه یک و درجه دو در پخت حلیم و آش شله قلمکار اشاره و بیان کرد: به واحدهایی که در تمامی طول سال، حلیم یا آش شله قلکار پخت می کنند، درجه یک می گویند و درجه دو واحدهایی هستند که مرتبط یا غیرمرتبط با این صنف می باشند اما در طول ایام ماه مبارک رمضان به پخت این غذاها مبادرت می ورزند.
وی یادآور شد: براین اساس، 20 واحد پخت آش شله قلمکار و حلیم در رشت درجه یک محسوب می شوند که از این تعداد ، 10 واحد مربوط به پخت آش شله قلمکار و 10 واحد مربوط به حلیم است.
رئیس اتحادیه صنف چلوکبابی و پزنده شهرستان رشت گفت: نرخ ها در واحدهای صنفی به همراه شماره مستقیم اتحادیه برای ارائه هرگونه گزارشی، نصب شده است .
وی خاطرنشان کرد: هیأت مدیره اتحادیه صنفی به همراه بازرسان اصناف و یا دیگر دستگاه های نظارتی، گشت های مشترک به منظور نظارت بر چگونگی عرضه و قیمت گذاری اقلام یادشده را انجام می دهند.
7296/2007

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعلام قیمت مصوب حلیم و آش شله قلمکار در رشت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات