تلاش شبکه ماهواره‌ای برای تخریب یک فیلمبه گزارش جهان به نقل از فارس، متن بیانیه سازمان هنرى رسانه اى اوج به شرح زیر است :

حکایت تانک به گل نشسته اى به نام "جم"

ظاهراً کفگیر تولیدات و تبلیغات اتاق فرمان تلویزیونهایى که با پشتوانه مالى بنگاههاى اقتصادى وابسته به اولاد یهودا شروع به فعالیت کرده بودند، به ته دیگ خورده و آنان را در برابر کیفیت تولیدات حرفه اى و هوشمندانه ى جبهه فرهنگى انقلاب اسلامى دچار انفعال و سرگردانى کرده؛ تا جایى که در اقدامى غیر حرفه اى و غیر اخلاقى و بدون کسب اجازه از صاحبان آثار سینمایى جریان مؤمن فرهنگى، با پخش تیزرها و آنونس هاى تولیدات ناب و محبوب این روزها، مفسده هاى اخلاقى و دشمنى شان با نهاد خانواده را در پشت این اقدامات پنهان مى نمایند!

آخرین اقدام تلویزیون جم، پخش مکرر و بدون اجازه ى آگهی هاى تبلیغى فیلم سینمایى «ایستاده در غبار» بوده است.

امرى که مدیر گروه فیلم و سریال سازمان هنرى رسانه اى اوج و تهیه کننده این اثر را هم به واکنش واداشته و با ابراز انزجار از اقدام سخیف و غیرقانونى این شبکه اذعان داشته، شایسته است شبکه هاى منحرف و دشمن ملت ایران بهتر است براى پاک کردن و تطهیر دامان خود از مفسده هاى غیر اخلاقى و آسیب هاى اجتماعی و فرهنگى که به قشرى از خانواده هاى ایرانى رسانده اند، از ابزارها و روشهاى دیگرى بهره بردارى نمایند و پشت آثار ناب و پاک جوانمردان گمنام این سرزمین پنهان نشوند!

وى همچنین ضمن توصیه به این شبکه ها جهت عدم استفاده ى ابزارى از چهره ى محبوب فرماندهان دفاع مقدس و قهرمانان این کهن بوم و بر، تاکید کرد پیگیرى جدى و حقوقی این اقدامات را از طریق اقامه ى دعوى توسط وکلاى بین المللى در دستور کار قرار خواهد داد.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تلاش شبکه ماهواره‌ای برای تخریب یک فیلم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات