معاون استاندار هرمزگان: روابط عمومی پیشانی هر سازمان است

به گزارش پنجشنبه ایرنا به نقل ازروابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان علی رئوفی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان درآئین تودیع و معارفه مدیرکل و معاون روابط عمومی حوزه استاندار هرمزگان افزود: طبق فرمایش امام راحل سلاح تبلیغ از شمشیر برنده تر است و امام خمینی می فرمود زمانی که کاری را انجام می دهید به مردم بگویید که این امر نقش مهم روابط عمومی ها را نشان می دهد.
وی ادامه داد: انتقاد کار اصحاب رسانه است و کسی از انتقاد ناراحت نمی شود اما همراه با انتقاد باید راه حل هم ارائه شود نه همچون تخریب هایی که این روزها علیه دولت و مسئولان استان در فضای مجازی زیاد شده است.
مدیرکل حوزه استاندار، روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان هم گفت:با توجه به اینکه درعصر ارتباطات قرار داریم تجلی این دهکده جهانی را می توانیم در روابط عمومی ها ببینیم و روابط عمومی پلی است که می تواند بین جامعه و یک سازمان ارتباط خوبی برقرار کند.
منصور یساسی منفرد افزود: روابط عمومی مغز متفکر هر سازمان و نهاد است و یک مدیر روابط عمومی با روابط بسیار گسترده در جامعه مسائلی را می تواند ببیند و منتقل کننده و برطرف کننده مشکلات باشد.
وی با بیان اینکه در قرآن کریم بر انتقال آگاهی صحیح و ارتباط با یکدیگر تاکید شده است، اظهار داشت: روابط عمومی می تواند حلقه وصل بین مردم و مدیران اجرایی باشد و ما تلاش می کنیم این ارتباط را مستحکم تر کنیم و به طور شبانه روزی تمامی وظایف خود را در حوزه روابط عمومی انجام خواهیم داد تا بتوانیم کارها و اقدامات خوب دولت تدبیر و امید را به مردم منتقل کنیم.
معاون روابط عمومی اداره کل حوزه استاندار هرمزگان نیز در این نشست گفت: در روابط عمومی استانداری هرمزگان تلاش می کنیم هماهنگی بیشتری بین مدیریت استان و خواست مردم برقرار کنیم که در این میان به همکاری رسانه ها نیاز داریم.
لیلا بایگاه افزود: جایگاه روابط عمومی ها از دغدغه های بسیار مهم فعالان این حوزه است که امیدواریم ادغام روابط عمومی با حوزه استاندار به ارتقا و تقویت جایگاه روابط عمومی بینجامد و از توانمندهای حوزه استاندار برای کمک به این بخش استفاده کنیم.
بایگان تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید فضا و فرصت برای فعالیت مناسب روابط عمومی ها به دست آمده وامیدوارم همه از این فضا بهره مناسب را ببریم.
مدیرکل سابق روابط عمومی امور بین الملل استانداری هرمزگان هم گفت: امروز روابط عمومی به عنوان یک عنصر اصلی و اساسی در هر مجموعه است و خوشبختانه توانستیم جایگاه روابط عمومی ها در هرمزگان را ارتقا دهیم.
مسعود پاکزاد:در هرمزگان نیروهای توانمندی در حوزه روابط عمومی داریم که به عنوان ورودی اداره و نهاد و سازمان خود کار می کنند و خوشحالم امروز روابط عمومی ها جایگاه خود را در استان پیدا کرده اند.
وی ادامه داد: تلاش کردیم مشکلات این حوزه را ساماندهی کنیم و حضور روابط عمومی استانداری در جایگاه شورای معاونین استانداری به معنای جایگاه ارزشمند این حوزه و اعتقاد شخص دکتر جادری استاندار هرمزگان به جایگاه روابط عمومی بوده است.
در پایان این مراسم لیلا بایگان به عنوان معاون روابط عمومی اداره کل حوزه استاندار هرمزگان معرفی و از خدمات مسعود پاکزاد مدیرکل سابق روابط عمومی امور بین الملل استانداری هرمزگان که به عنوان مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان منصوب شده است، قدردانی شد.
منصور یساسی منفرد نیز که مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان بود از این پس مدیرکل حوزه استاندار، روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان خواهد بود.
براساس چارت جدید ابلاغی به استانداری های کشور، اداره کل روابط عمومی با اداره کل حوزه استاندار ادغام شده و معاونت روابط عمومی در زیرمجموعه آن تشکیل شده وعلاوه بر این دو معاونت بین الملل و امور اجرایی نیز در زیرمجموعه این اداره کل فعالیت خواهند داشت.
6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون استاندار هرمزگان: روابط عمومی پیشانی هر سازمان است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات