واکنش سازمان اوج به پخش تیزر «ایستاده در غبار» در شبکه جم

در پى پخش غیر مجاز آگهى هاى ویدئویى فیلم سینمایى ایستاده در غبار در «شبکه ماهواره اى جم» سازمان هنرى رسانه اى اوج متن ذیل را براى تنویر افکار عمومى منتشر کرد. خبرگزاری فارس: در پى پخش غیر مجاز آگهى هاى ویدئویى فیلم سینمایى ایستاده در غبار در «شبکه ماهواره اى جم» سازمان هنرى رسانه اى اوج متن ذیل را براى تنویر افکار عمومى منتشر کرد.

 متن بیانیه سازمان هنرى رسانه اى اوج به شرح زیر است :


حکایت تانک به گل نشسته اى به نام "جم"

ظاهراً کفگیر تولیدات و تبلیغات اتاق فرمان تلویزیونهایى که با پشتوانه مالى بنگاههاى اقتصادى وابسته به اولاد یهودا شروع به فعالیت کرده بودند، به ته دیگ خورده و آنان را در برابر کیفیت تولیدات حرفه اى و هوشمندانه ى جبهه فرهنگى انقلاب اسلامى دچار انفعال و سرگردانى کرده؛ تا جایى که در اقدامى غیر حرفه اى و غیر اخلاقى و بدون کسب اجازه از صاحبان آثار سینمایى جریان مؤمن فرهنگى، با پخش تیزرها و آنونس هاى تولیدات ناب و محبوب این روزها، مفسده هاى اخلاقى و دشمنى شان با نهاد خانواده را در پشت این اقدامات پنهان مى نمایند!

آخرین اقدام تلویزیون جم، پخش مکرر و بدون اجازه ى آگهی هاى تبلیغى فیلم سینمایى «ایستاده در غبار» بوده است.

امرى که مدیر گروه فیلم و سریال سازمان هنرى رسانه اى اوج و تهیه کننده این اثر را هم به واکنش واداشته و با ابراز انزجار از اقدام سخیف و غیرقانونى این شبکه اذعان داشته، شایسته است شبکه هاى منحرف و دشمن ملت ایران بهتر است براى پاک کردن و تطهیر دامان خود از مفسده هاى غیر اخلاقى و آسیب هاى اجتماعی و فرهنگى که به قشرى از خانواده هاى ایرانى رسانده اند، از ابزارها و روشهاى دیگرى بهره بردارى نمایند و پشت آثار ناب و پاک جوانمردان گمنام این سرزمین پنهان نشوند!

وى همچنین ضمن توصیه به این شبکه ها جهت عدم استفاده ى ابزارى از چهره ى محبوب فرماندهان دفاع مقدس و قهرمانان این کهن بوم و بر، تاکید کرد پیگیرى جدى و حقوقی این اقدامات را از طریق اقامه ى دعوى توسط وکلاى بین المللى در دستور کار قرار خواهد داد

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واکنش سازمان اوج به پخش تیزر «ایستاده در غبار» در شبکه جم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات