روزپرترافیک آملی ها در استقبال ازطلایی های مسابقات کشتی قهرمانی آسیا

، آئین استقبال از' امیرحسین حسینی' دارنده نشان طلای مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا به همراه ' حسن حسین زاده' مربی آملی تیم ملی کشتی فرنگی ایران ونیز ' پیمان حیدری' ملی پوش آملی تیم ملی کشتی ساحلی ودارنده نشان طلای این رقابتها در رده جوانان و بزرگسالان درکشور کرواسی از ابتدای ورودی شهرآمل در بلوار مدرس آغاز و با همراهی پرشکوه ورزش دوستان و شهروندان آملی با عبور از خیابانهای اصلی این شهر ادامه پیدا کرد.
در مراسم استقبال از این مدال آوران آملی ، اعضای شورای اسلامی شهر، رئیس اداره ورزش وجوانان ، پیشکسوتان کشتی ومردم ورزش دوست این شهرستان حضور داشتند.
' امیرحسین حسینی' کشتی گیرآملی وزن 96 کیلوگرم تیم ملی جوانان در رقابتهای کشتی فرنگی جوانان آسیا پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم کشتی گیر کره ای را مغلوب کرد و در دور سوم نیز از سد نماینده قزاقستان گذشت و به دیدار پایانی رسید.
حسینی در دیدار فینال، کشتی گیری از کشور هند را شکست داد و صاحب نشان ارزشمند مدال طلاجوانان آسیا شد.
این کشتی گیرخوش آتیه آملی پیش از این در رده سنی نوجوانان آسیا نیزصاحب نشان طلا شده بود.
'حسن حسین زاده' مربی ارزشمند آملی در کادرفنی تیم ملی حضور داشت وتیم تحت هدایت او وکادرفنی تیم ملی درمسابقات کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا، با کسب 3 مدال طلای مهدی ابراهیمی، آرمان علیزاده و امیرحسین حسینی در اوزان 74، 84 و 96 کیلوگرم، یک نقره محمدرضا گرایی در وزن 60 کیلوگرم و یک برنز علیرضا نجاتی در وزن 50 کیلوگرم و با 55 امتیاز به مقام سوم رسید.
'پیمان حیدری' دیگر ورزشکار مدال آور آملی بود که عصرچهارشنبه مورد استقبال همشهریان خود قرار گفت.
این کشتی گیر آملی که در رده سنی مسابقات جهانی ساحلی جوانان در شهر فازانا کرواسی شرکت کرده بود، پس از قهرمانی در رده جوانان وبا توجه به آماده نشدن گذرنامه یکی از کشتی‌گیر تیم ملی در وزن 80 کیلوگرم، در رده بزرگسالان به جای او به میدان رفت و در عین شگفتی موفق به کسب مدال طلا در هر دو رده سنی جوانان و بزرگسالان شد.
حیدری در وزن 80 کیلوگرم، در رده سنی بزرگسالان پس از استراحت در دور نخست، در دورهای بعدی کشتی گیرانی از ترکیه، یونان و مجارستان رابا اقتدار شکست داد وراهی دیدار نهایی شد.
این کشتی گیر دردیدار فینال کشتی گیر روسی را مغلوب هنرنمایی خود کرد وصاحب گردن آویز طلا شد.
کشتی گیر آملی ودارنده نشان طلای وزن96کیلوگرم جوانان آسیا از تحقق قولش در کسب نشان طلا و قولی که به ' شهیدرضا حاجی زاد' شهید آملی مدافع حرم برای افتخارآفرینی در مسابقات قهرمانی آسیا داده بود، ابراز شادمانی کرد.
امیرحسین حسینی به خبرنگار ایرنا گفت: پیش از اعزام به این مسابقات به شهید والامقام مدافع حرم قول دادم وبا او عهده بستم که به عشق رشادتهای دلاورانه او روی تشک خواهم رفت واکنون خدا را شکر می کنم که توانستم با کسب نشان طلا وظیفه خودم را به خوبی انجام دهم.
وی ادامه داد: مسابقات قهرمانی آسیا دراین دوره در سطح بالایی برگزار شده بود وهمه کشتی گیران مدعی کشورهای آسیایی با تمام توان حضور داشتند.
شهرستان آمل به عنوان یکی از قطب های کشتی فرنگی درایران است، به طوری که هم اکنون کشتی گیران زیادی از این شهرستان در رده های مختلف تیم های ملی کشتی آزاد وفرنگی حضور دارند.
ک/7327/1899

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روزپرترافیک آملی ها در استقبال ازطلایی های مسابقات کشتی قهرمانی آسیا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات