ایران از جمع میزبانهای مسابقات ورزش ناشنوایان آسیا واقیانوسیه خارج شد

محمدپرگر روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: حتی وزارت ورزش وجوانان ایران این آمادگی را برای میزبانی نخستین دوره این مسابقات را نداشت وحمایت هم نکرد.
وی اضافه کرد: میزبان نهایی نخستین دوره ورزش ناشنوایان آسیا واقیانوسیه درسال2019حدود شش ماه دیگر با حضور 32 عضو رسمی این کنفدراسیون در مالزی مقر این نهاد مشخص خواهد شد.
رئیس کنفدراسیون ورزش ناشنوایان آسیا واقیانوسیه با بیان اینکه اکنون نامه دیگری برای تمایل وآمادگی کشورهای عضو برای قبول میزبانی مسابقات سال2019 به این کشورها ارسال شده است، از کشورهای تایلند ، مالزی واسترالیا به عنوان جدی ترین میزبان های این رقابتها وتمایل این کشورها برای میزبانی مسابقات خبر داد.
پرگرادامه داد: نخستین دوره مسابقات ورزش ناشنوایان آسیا واقیانوسیه درسال2019 در 17رشته ورزشی مردان وزنان برگزار می شود.
وی همچنین درخصوص اینکه سه تیم ایران، عربستان وژاپن به عنوان سه نماینده آسیا واقیانوسیه در مسابقات جام جهانی فوتبال ناشنوایان در کشور ایتالیا حضور دارند، گفت: این کنفدراسیون حمایت همه جانبه خود را برای موفقیت بیشتر نمایندگان این کنفدراسیون در مسابقات جهانی پیش رو خواهد کرد تا از اعتبار فوتبال این نهاد دفاع شود.
رئیس کنفدراسیون ورزش ناشنوایان آسیا واقیانوسیه دربخش دیگری با بیان اینکه متاسفانه مدیریت این کنفدراسیون در سالهای گذشته از راه دور بوده و مقرثابتی نداشته است، افزود: برای نخستین بار مقردائمی کنفدراسیون ورزش ناشنوایان آسیا واقیانوسیه درشهرکوالالامپور مالزی راه اندازی شد واکنون همه کارهای اداری ونامه های کشورهای عضو دراین کنفدراسیون پیگیری وپاسخ داده می شود.
پرگر ادامه داد: بزودی و با فعال شدن سایت اطلاع رسانی این کنفدراسیون، تمامی برنامه ها، اخبار وفعالیت های مربوط به ورزش ناشنوایان کشورهای عضوراه اندازی و بروزرسانی خواهد شد.
وی یادآورشد: هدف اصلی ونهایی کنفدراسیون ورزش ناشنوایان آسیا واقیانوسیه، توسعه ورزش ناشنوایان در سطح دوقاره است وبرنامه ریزی های درحال انجام نیز تثبیت ومعرفی بیشتر آن در سطح دیگر کشورهای آسیایی وجهان است.
ک/7327/1899

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایران از جمع میزبانهای مسابقات ورزش ناشنوایان آسیا واقیانوسیه خارج شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات