موانع کاری 25 واحد تولیدی در البرز بررسی شد

به گزارش ایرنا ،عبادالله کامکار روز پنجشنبه در نشست ستاد بررسی موانع واحدهای تولیدی استان البرز افزود: بر اساس بند هفتم ابلاغیه ستاد اقتصاد مقاومتی مبنی بر تشکیل کمیته بررسی رفع موانع تولید، در تداوم جلسات ستاد تسهیل، موانع این تعداد واحد تولیدی بررسی شد .
وی ادامه داد: بر اساس این بند واحدهای تولیدی با تعداد کارگران بین 50 تا 100 نفر و دارا بودن طرح های نیمه تمام تولیدی در اولویت رفع موانع قرار دارند.
کامکار گفت: بر این اساس کمیته بررسی موانع تولیدی متشکل از استانداری، صنعت، معدن و تجارت و مدیرشرکت شهرک های صنعتی استان مشکلات 25 واحد تولیدی را مورد رسیدگی قرار دادند و از این بین 11 واحد با شاخص های فعلی در تطابق برای اولویت دهی به خدمات ستاد بود.
وی اضافه کرد: بر اساس مصوبه ستاد اقتصاد مقاومتی بانک ها نیز مکلف هستند بدون در نظر گرفتن معوقات بانکی واحدهای تولیدی مذکور، نسبت به اختصاص منابع و سرمایه در گردش اقدام کنند.
وی افزود: بنگاه های غیرفعال و یا با ظرفیت پایین که پیشرفت فیزیکی 80 درصدی دارند با ارائه این خدمات تا پایان سال جاری به چرخه تولید بازخواهند گشت.
در این نشست از ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی استان مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان البرز با حضور مدیران عامل مورد بررسی قرار گرفت و مسائل موجود در حوزه بانکی، امور مالیاتی و محیط زیستی رفع مانع شد.
8029/ 6155

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موانع کاری 25 واحد تولیدی در البرز بررسی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات