پیش بینی باران، رعد و برق و وزش باد در استان خراسان رضوی

یحیی قاینی پور در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه هوای امروز مشهد نسبت به روز گذشته ۵درجه کاهش داشته است، اظهارکرد: در نواحی شمالی هوای استان صاف تا کمی ابری در ساعات بعدازظهر به بعد رشد و افزایش ابر و در برخی نقاط خصوصا در نواحی غربی و کوهستانی همراه با رگبار پراکنده باران توام با رعد و برق گاهی با وزش باد نسبتا شدید تا شدید همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود.

وی افزود:در نواحی مرکزی نیز پیش بینی شده، هوای استان صاف تا کمی ابری در ساعات بعدازظهر به بعد رشد و افزایش ابر و در برخی نقاط خصوصا در نواحی غربی و کوهستانی همراه با رگبار پراکنده باران توام با رعد و برق گاهی با وزش باد نسبتا شدید در برخی نقاط شدید همراه با گرد و خاک باشد.

رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: هوای شهرستان مشهد نیز صاف تا کمی ابری در ساعات بعدازظهر به بعد رشد و  افزایش ابر و در عصر و شب با رگبار پراکنده باران توام با رعد و برق گاهی با وزش باد نسبتا شدید تا شدید همراه با گرد و خاک نیز گزارش شده است.

قاینی پور تصریح کرد: همچنین در نواحی جنوبی استان  آسمان صاف تا کمی ابری در ساعات بعدازظهر به بعد در نواحی غربی و کوهستانی رشد و افزایش ابر با احتمال رگبار خفیف و پراکنده باران توام با رعد و برق پیش بینی می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیش بینی باران، رعد و برق و وزش باد در استان خراسان رضوی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات