راه های برون رفت از رکود ۱۴۸ واحد صنعتی ایلام در دستور کار است

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای ایلام، سید اسکندر صیدایی در دومین نشست اقتصادی مقاومتی در صدا و سیمای ایلام، با اشاره به سیاست های اقتصاد مقاومتی در استان، گفت: تحقق رشد اقتصادی مستمر و بالا از اهداف اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در استان است که درون زایی، برون گرایی، مردمی بودن، دانش بنیان و نگاه عادلانه به مناطق مختلف از ویژگی های برجسته آن است.

وی به طرح های صنعتی موجود در استان اشاره کرد و گفت: راه های برون رفت از رکود ۱۴۸ واحد صنعتی در دستور کار قرار گرفته که نقش ثأثیر گذاری در افزایش تولید و توسعه استان خواهد داشت.

وی با اشاره به اولویت های استان در بخش کشاورزی گفت: افزایش تولیدات داخلی با محصولات راهبردی و کاشت محصولات سازگار با اقلیم مناطق مختلف استان از جمله برنامه های بخش کشاورزی در استان است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی باید برای اینکه از شعار خارج شده و در عرصه عمل پیگیری شود باید دانش بنیان شود، تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی باید درون‌زا بوده و با بیرون نیز تعامل داشته باشد.

در این نشست که با حضور مدیر کل صدا و سیمای  مرکز  ایلام ، صیدایی رئیس سازمان برنامه ریزی استان و مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز ایلام  برگزار شد موضوعاتی چون مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی، ظرفیت ها و پتانسیل های توسعه استان در حوزه های مختلف برا ی تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مطرح شد.

علیرضا شیروی مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام  در این نشست با اشاره به این که سلسله نشست های اقتصاد مقاومتی در صدا و سیمای مرکز ایلام با حضور مسئولان استانی برگزار می شود، افزود: مطالبه گری، فرهنگ سازی و معرفی طرح های کارآفرینی از اولویت های برنامه سازی در صدا و سیمای مرکز ایلام است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «راه های برون رفت از رکود ۱۴۸ واحد صنعتی ایلام در دستور کار است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات