صورت مساله هایی که پاک نمی شوند

با توجه به افزایش روزافزون متکدیان در اراک، دیگر تشخیص فردی که واقعا نیاز به کمک دارد و دیگرانی که طمع ورزی موجب شده تا به دنبال سود بیشتر باشد سخت و محال شده است و هر آسیب اجتماعی که به مرحله بحرانی وارد شود بلافاصله مستعد سوء استفاده خواهد بود.
زیستن برخی از شهروندان در منجلاب نداری مطلق، آزار دهنده است و حضور روزافزون متکدیان باعث به وجود آمدن اثرات نامطلوب و مخدوش شدن چهره شهر شده است.
حضور این افراد در ترمینال، پیاده روها، و حتی اماکن تاریخی شهر را به یک مکان تراژدیک برای بسیاری از شهروندان با احساس تبدیل کرده زیرا بی تفاوت رد شدن از کنار تهی دستان، با تاریخ فرهنگ این مرز و بوم بیگانه و ناسازگار است.
مسئله اصلی ارتقای رفاه این دسته از نیازمندان است اما بی گمان هر جامعه ای که به خمودگی و افسردگی مبتلا شود نباید از آن انتظار رشد و توسعه روزافزون داشت و در حال حاضر به جای پاک کردن صورت مساله ها باید با حمایت های هدفمند دستگاه های زی ربط این زخم التیام نیافته در زیر پوست شهر درمان شود.
قدردانی از 20 مهندس برگزیده در استان مرکزی، افتتاح طرح های عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک و ارتقای سومین تصفیه خانه فاضلاب مهاجران از دیگر عنوان های خبری شماره پنجم ماهنامه بامداد امروز استان مرکزی است.
ماهنامه بامداد امروز با مشی اجتماعی اقتصادی با صاحب امتیازی و مدیرمسئولی کبری بهرامی منتشر می شود.

**** بحران آب در قرارگاه فرهنگی نماز جمعه تبیین می شود یکی از عنوان های خبری شماره 520 هفته نامه آوای وطن است که به اجرای طرح تعادل بخشی و احیای منابع آب های زیرزمینی پرداخته است.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی گفت: برای مدیریت شرایط نامطلوب حاکم بر منابع آب استان اطلاع رسانی به اقشار مردم توسط گروه های تاثیرگذار مانند روحانیان، برگزاری نشست سراسری با تاکید بر اهمیت بحران آب در جریان سازی اجتماعی برای رفع این مشکل است.
نورالدین بازگیر، مسدود کردن چاه های غیر مجاز و نصب کنتور بر چاه های مجاز را از دیگر اقدامات انجام شده در خصوص حل این مشکل عنوان کرد.
آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی نیز با اشاره به بحران منابع آبی در استان مرکزی گفت: اصلاح الگوی مصرف و استفاده و شیوه های نوین آبیاری در مناطق کشاورزی استان بزرگترین کمک را به حفظ این نعمت ارزشمند می کند.
وی افزود: علمای استان نقش اساسی در آگاه سازی مردم به منظور صرفه جویی در مصرف آب داشته و باید از طریق قرارگاه فرهنگی به منظور فرهنگ سازی و اگاهی بخشی به همه مصرف کنندگان این نعمت الهی استفاده کنند.
اجرای برنامه تحول در بخش آموزش سلامت کشور، توزیع 40 هزار سبد کالا جهت اطعام نیازمندان و برگزاری طرح همیار مولا در ماه مبارک رمضان و اولین همایش شهرداران استان مرکزی دیگر عنوان های خبری هفته نامه آوای وطن است.
هفته نامه آوای وطن با صاحب امتیازی و مدیر مسئولی فاطمه لطفی منتشر می شود.
51نشریه و 9 پایگاه خبری و اطلاع رسانی در استان مرکزی فعالیت رسانه ای دارند.
7114/6013/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صورت مساله هایی که پاک نمی شوند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات