اولویت های پژوهشی سال ۹۵ تدوین می شوند

وحید احمدی، در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تدوین اولویت های پژوهشی سال ۱۳۹۵ گفت: ضروری است که اولویت های پژوهشی، به صورت سالانه مورد بررسی قرار گیرند و در نهایت در شورای عالی عتف به تدوین برسند.

وی با تاکید بر اینکه این موضوع در جلسه عتف مورد بررسی قرار گرفته است، افزود: در حال حاضر اولویت های پژوهشی امسال در کمیسیون های مختلف اعم از کمیسیون علوم انسانی، علوم پایه، فنی و... در حال بررسی هستند.

معاون پژوهشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر اینکه هم اکنون اولویتهای پژوهشی دسته بندی شده ولی هنوز نهایی نشده است، تاکید داشت: کار کارشناسی تعیین اولویت‌ها از سوی کمیسیون ها آغاز شده؛ ولی کمیسیون‌های تخصصی این شورا نیز به طور مستمر نسبت به تعیین اولویت‌ها و بازنگری‌های آن فعال هستند.

وی با اشاره به تدوین نهایی این اولویت ها عنوان کرد: عنقریب در جلسه بعدی شورای عالی علوم تحقیقات و فناوری(عتف) که در پایان خرداد ماه است یا نهایتا پایان تیرماه، اولویت های پژوهشی سال ۱۳۹۵ تعیین خواهند شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-دانش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اولویت های پژوهشی سال ۹۵ تدوین می شوند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات