کشف جسد جوان غرق‌شده در سد زیاران

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان آبیک از کشف جسد جوان غرق‌شده در سد زیاران توسط تیم 60 نفره طی 45 دقیقه عملیات جست‌وجو خبر داد. خبرگزاری فارس: محمدحسن رجبی دقایقی پیش اظهار کرد: تیم جست وجوی 60 نفره متشکل از نیروهای جمعیت هلال‌احمر، سپاه ناحیه امام صادق(ع)، آمادگاه اصلی و عمومی شهرستان آبیک و آتش‌نشانی به همراه ادوات و تجهیزات ساعت 6 صبح امروز در سد زیاران برای جست وجوی جوان ناکام آبیکی در سد زیاران حضور یافتند.

وی افزود: پس از 45 دقیقه جست وجو جسد جوان 22 ساله پیدا شد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان آبیک خاطرنشان کرد: جوان آبیکی 11 خرداد ماه جاری به همراه دوستان خود برای تفریح به داخل سد زیاران رفته بود که برای آخرین بار برای شنا داخل سد رفت ولی نتوانست خود را نجات دهد و غرق شد.

رجبی بیان کرد: به مدت 9 روز غواصان آبیک استان قزوین و یکی از غواصان کرمانشاه به جست‌وجوی جسد جوان آبیکی در سد زیاران پرداختند ولی تلاششان بی‌نتیجه ماند.

این مسؤول بیان کرد: با تصمیم شورای تأمین مقرر شد آب سد زیاران تخلیه شود و نسبت به جست‌وجوی جسد جوان با تشکیل تیم 60 نفره اقدام شد که امروز این مهم تحقق یافت و جسد جوان کشف و به پزشکی قانونی تحویل داده شد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان آبیک ادامه داد: رودخانه و سد زیاران محلی برای شنا کردن نیست و هرکسی چنین قصدی داشته باشد حتی اگر شناگر ماهری هم باشد، خطرآفرین بوده و احتمال دارد تسلیم مرگ شود.

رجبی عنوان کرد: از مردم و مسافران درخواست می‌شود به طور جدی از رفتن به داخل رودخانه و سد زیاران و شنا کردن پرهیز کنند.

وی گفت: پس از کشف جسد جوان ناکام آبیکی هشت نفر از نجاتگران جمعیت هلال‌احمر در سد زیاران ماندند تا در زمان آبگیری مجدد سد مراقبت‌های لازم صورت گیرد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان آبیک در پایان گفت‌وگو از زحمات حمید ره‌انجام مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان قزوین، حکمت‌الله هاشمی معاون جمعیت هلال‌احمر این استان، علی رحمانی فرماندار آبیک، شورای شهر آبیک به ویژه عبدالله ملک‌پور نایب رئیس شورای شهر و نجاتگران شهرستان آبیک در راستای اجرای عملیات جست‌‌وجو و کشف جسد جوان غرق شده آبیکی قدردانی کرد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کشف جسد جوان غرق‌شده در سد زیاران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات