ایران از جمع میزبانهای مسابقات ورزش ناشنوایان آسیا واقیانوسیه خارج شد

محمدپرگر روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: حتی وزارت ورزش و جوانان ایران این آمادگی را برای میزبانی نخستین دوره این مسابقات را نداشت و حمایت هم نکرد.
وی اضافه کرد: میزبان نهایی نخستین دوره ورزش ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه در سال 2019حدود شش ماه دیگر با حضور 32 عضو رسمی این کنفدراسیون در مالزی مقر این نهاد مشخص می شود.
رئیس کنفدراسیون ورزش ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه با بیان اینکه اکنون نامه دیگری برای تمایل و آمادگی کشورهای عضو برای قبول میزبانی مسابقات سال2019 به این کشورها ارسال شده است، از کشورهای تایلند ، مالزی و استرالیا به عنوان جدی ترین میزبان های این رقابتها و تمایل این کشورها برای میزبانی مسابقات خبر داد.
پرگرادامه داد: نخستین دوره مسابقات ورزش ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه در سال2019 در 17رشته ورزشی مردان وزنان برگزار می شود.
وی همچنین درخصوص اینکه سه تیم ایران، عربستان و ژاپن به عنوان سه نماینده آسیا و اقیانوسیه در مسابقات جام جهانی فوتبال ناشنوایان در کشور ایتالیا حضور دارند، گفت: این کنفدراسیون حمایت همه جانبه خود را برای موفقیت بیشتر نمایندگان این کنفدراسیون در مسابقات جهانی پیش رو خواهد کرد تا از اعتبار فوتبال این نهاد دفاع شود.
رئیس کنفدراسیون ورزش ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه در بخش دیگری با بیان اینکه متاسفانه مدیریت این کنفدراسیون در سالهای گذشته از راه دور بوده و مقر ثابتی نداشته است، افزود: برای نخستین بار مقر دائمی کنفدراسیون ورزش ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه در شهر کوالالامپور مالزی راه اندازی شد و اکنون همه کارهای اداری و نامه های کشورهای عضو در این کنفدراسیون پیگیری و پاسخ داده می شود.
پرگر ادامه داد: بزودی و با فعال شدن سایت اطلاع رسانی این کنفدراسیون، تمامی برنامه ها، اخبار و فعالیت های مربوط به ورزش ناشنوایان کشورهای عضو راه اندازی و بروزرسانی می شود.
وی یادآورشد: هدف اصلی و نهایی کنفدراسیون ورزش ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه، توسعه ورزش ناشنوایان در سطح دو قاره است و برنامه ریزی های درحال انجام نیز تثبیت و معرفی بیشتر آن در سطح دیگر کشورهای آسیایی و جهان است.
ک/7327/1899/ 6075

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایران از جمع میزبانهای مسابقات ورزش ناشنوایان آسیا واقیانوسیه خارج شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات