ایران در گروه مرگ مسابقات جهانی فوتبال ناشنوایان قرار دارد

عبدالصمد سالک زمانی چهارشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت: تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران در گروه سوم مسابقات جهانی سال2016 در سالرنو ایتالیا با تیم های انگلیس، اوکراین ومصر هم گروه است و به عقیده کارشناسان فوتبال، گروه ایران سخت ودشوار است.
وی افزود: البته این مسئله مانع از اهداف اصلی تیم ما که همانا روی سکو رفتن در این دوره است، نخواهد شد و بچه ها با تمریناتی که از چندین ماه قبل تاکنون داشتند، این مهم را ثابت کردند.
سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران ادامه داد: تیم ایران در دوره قبلی این مسابقات درکشور کره جنوبی نهم شد، اما بچه ها برای این دوره هم قسم شدند که حتما روی سکو بروند.
سالک زمانی اضافه کرد: اردوی مرحله نهایی وپیش از اعزام تیم ملی در بابلسرمازندران که حدود سه هفته برگزار شده بود، بسیار سازنده بوده وتیم تقریبا به مرزآمادگی کامل مسابقات رسیده است.
وی ادامه داد: دو بازی تدارکاتی خوبی در اردوی مازندران داشتیم ودراین دوبازی نقاط ضعف وقوت تیم را که درمسابقات جهانی به کار ایران خواهد آمد، بررسی وآنالیز شد.
سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران با بیان اینکه این تیم برای شرکت دراین دوره از مسابقات به طور کلی دست به جوانگرایی زده وکاملا جوان شده است، گفت: اکنون میانگین سنی تیم به کمتر از 26 سال رسیده ولی میانگین سنی بازیکنان تیم دردوره گذشته این مسابقات که نهم شده ، بیش از 32 سال بوده است.
سالک زمانی اضافه کرد: اعتقاد خوبی به جوان های تیم دارم وامیدوارم که درمسابقات جهانی نتیجه مورد دلخواه را نیز کسب کنیم.
آخرین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ناشنوایان پیش از اعزام به مسابقات جهانی از روز چهارشنبه 12 خرداد ماه در اردوگاه شهید عظیمی بابلسر آغاز وتا روزچهارشنبه 19 فروردین ادامه داشت.
این تیم قرار است از روز 20 خرداد ماه اردوی متصل به اعزام خود در کمپ تیم های ملی این فدراسیون را برگزار نماید.
تیم ملی ناشنوایان ایران روز 29 خرداد به مقصد سالرنو ایتالیا اعزام خواهد شد.
ک/7327/1899

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایران در گروه مرگ مسابقات جهانی فوتبال ناشنوایان قرار دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات