ایران در گروه مرگ مسابقات جهانی فوتبال ناشنوایان قرار دارد

عبدالصمد سالک زمانی چهارشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت: تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران در گروه سوم مسابقات جهانی سال2016 در سالرنو ایتالیا با تیم های انگلیس، اوکراین و مصر هم گروه است که به عقیده کارشناسان فوتبال، گروه ایران سخت و دشوار است.
وی افزود: البته این مسئله مانع از اهداف اصلی تیم ما که همانا روی سکو رفتن در این دوره است، نخواهد شد و بچه ها با تمریناتی که از چندین ماه قبل تاکنون داشتند، این مهم را ثابت کردند.
سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران ادامه داد: تیم ایران در دوره قبلی این مسابقات در کشور کره جنوبی نهم شد، اما بچه ها برای این دوره هم قسم شدند که حتما روی سکو بروند.
سالک زمانی اضافه کرد: اردوی مرحله نهایی و پیش از اعزام تیم ملی در بابلسر مازندران که حدود سه هفته برگزار شده بود، بسیار سازنده بوده و تیم تقریبا به مرز آمادگی کامل مسابقات رسیده است.
وی ادامه داد: دو بازی تدارکاتی خوبی در اردوی مازندران داشتیم و در این دو بازی نقاط ضعف و قوت تیم را که در مسابقات جهانی به کار ایران خواهد آمد، بررسی و آنالیز شد.
سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران با بیان اینکه این تیم برای شرکت در این دوره از مسابقات به طور کلی دست به جوانگرایی زده و کاملا جوان شده است، گفت: اکنون میانگین سنی تیم به کمتر از 26 سال رسیده ولی میانگین سنی بازیکنان تیم در دوره گذشته این مسابقات که نهم شده ، بیش از 32 سال بوده است.
سالک زمانی اضافه کرد: اعتقاد خوبی به جوان های تیم دارم و امیدوارم که در مسابقات جهانی نتیجه مورد دلخواه را نیز کسب کنیم.
آخرین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ناشنوایان پیش از اعزام به مسابقات جهانی از روز چهارشنبه 12 خرداد ماه در اردوگاه شهید عظیمی بابلسر آغاز و تا روز چهارشنبه 19 فروردین ادامه داشت.
این تیم قرار است از روز 20 خرداد ماه اردوی متصل به اعزام خود در کمپ تیم های ملی این فدراسیون را برگزار کند.
تیم ملی ناشنوایان ایران روز 29 خرداد به مقصد سالرنو ایتالیا اعزام می شود.
ک/7327/1899/ 6075

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایران در گروه مرگ مسابقات جهانی فوتبال ناشنوایان قرار دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات