ادعای جدید درمورد خبر مثبت شدن تست دوپینگ ایلیا ایلین

یک وزنه بردار قزاق ادعا می‌کند کسی که تست دوپینگش در المپیک لندن مثبت شده ایلیا ایلین نبوده، بلکه یک وزنه بردار روس است خبرگزاری ایسنا: پس از این که فدراسیون جهانی وزنه برداری و کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد ۲۰نمونه تست دوپینگ در المپیک پکن و لندن مثبت شده است که پنج نفر از آنها مدال طلا گرفته‌اند، شایعات زیادی در مورد اسامی نفرات مطرح شد. آن هم در حالی که هیچ نامی توسط فدراسیون جهانی وزنه برداری، کمیته بین المللی المپیک یا وادا تایید نشده است.

با این وجود حدس و گمان‌ها متوقف نشده و در این میان یکی از نفراتی که به اسم او اشاره شده است، ایلیا ایلین بود.

ولادیمیر سیدوف هموطن ایلین و دارنده مدال طلا و برنز جهان ادعا کرده است، کسی که تست دوپینگش در المپیک لندن مثبت شده ایلیا ایلین نبوده بلکه الکساندر ایوانف است. او همچنین گفت: مثبت شدن تست دوپینگ ایلیا یک شایعه ساده بوده و از سوی هیچ ارگانی تایید نشده است.

 الکساندر ایوانف روس در المپیک لندن مدال نقره را به دست آورد و پس از ایلین قزاق دوم شد.

از آنجا که سعید محمدپور در المپیک لندن پنجم شد، هر کدام از این دو وزنه بردار تست دوپینگش مثبت شود، محمدپور با تغییر جایگاه به رده چهارم دسته ۹۴ کیلوگرم وزنه برداری المپیک صعود خواهد کرد.

 

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ادعای جدید درمورد خبر مثبت شدن تست دوپینگ ایلیا ایلین» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات