روان کاری در ترافیک شهری نیازمند مشارکت دستگاه های اجرایی است

فواد کریمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساماندهی و انضباط در تردد خودروهای داخل شهر مریوان جهت رفع شرایط نا مناسب ترافیک این شهر از اولویت های مهم شهرداری مریوان است.
به گفته وی با گسترش شهرنشینی و افزایش بی رویه مهاجرت باید شرایطی برای ایجاد توسعه همگام با خدمات شهروندان فراهم شود.
کریمی با اشاره به اینکه اکنون توسعه شهری از گسترش خدمات پیشی گرفته، یادآور شد: این مساله علاوه بر ایجاد مشکلات در ارائه خدمات به شهروندان مریوان مشکلات ترافیکی زیادی در این شهر ایجاد کرده است.
شهردار مریوان ازدیاد خودروهای شخصی در سطح خیابان های کم عرض این شهر را از مهمترین عوامل ایجاد گره های ترافیکی دانست.
وی تصریح کرد: برای کاهش بار روانی ترافیک در مریوان و همچنین جمع آوری خودروهای میوه فروش، بی تردید پلیس راهور نقش مهمی ایفا می کند.
شهردار مریوان با اشاره به نقش مهم مدیریت شهری در رفع معضل ترافیک اظهار کرد: مدیریت واحد شهری از مهمترین راهکارهای برون رفت از مشکل ترافیکی شهری بود و این مهم با مشارکت همه دستگاه های اجرایی این شهر ممکن خواهد بود.
شهردار مریوان در ادامه با اشاره به افزایش بی رویه دست فروشان یادآور شد: ساماندهی و جمع آوری دستفروشان در این چند سال برای شهرداری به صورت مشکلی جدی درآمده است.
به گفته وی جمع آوری دست فروشان نیازمند مشارکت همه دستگاه های اجرایی و برخورد قاطع با این افراد است.
مریوان در 130کیلومتری غر ب سنندج واقع شده است.
7451/1904

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روان کاری در ترافیک شهری نیازمند مشارکت دستگاه های اجرایی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات