خدمات سفر در تابستان بهتر می‌شود

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اشاره به تعطیلات فصل تابستان که موج اصلی آن با فرارسیدن عید سعید فطر است بر ضرورت توسعه فصل مشترک اقدامات فرابخشی دستگاه‌ها در طرح ساماندهی و ارتقای خدمات سفر تاکید کرد. روزنامه آرمان: رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اشاره به تعطیلات فصل تابستان که موج اصلی آن با فرارسیدن عید سعید فطر است بر ضرورت توسعه فصل مشترک اقدامات فرابخشی دستگاه‌ها در طرح ساماندهی و ارتقای خدمات سفر تاکید کرد.

مرتضی رحمانی موحد در دهمین نشست ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با تشریح ابعاد طرح «ساماندهی و ارتقای خدمات سفر ویژه تابستان ۹۵» نسبت به الزام از بین رفتن مرزهای خدمتگزاری درقالب نگاه جامع ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در راستای خدمت‌رسانی شایسته ابراز امیدواری کرد.

همچنین این مقام مسئول نظر به اهمیت ضرورت ایجاد هماهنگی‌های لازم برای ساماندهی فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی در فصل تابستان با مطرح کردن روند موضوع تصویب و تایید طرح «ساماندهی و ارتقای خدمات سفر تابستان ۹۵» بر برگزاری یک رویداد فرهنگی، اجتماعی و گردشگری با مشارکت تمام دستگاه‌های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر در استان‌ها تاکید کرد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خدمات سفر در تابستان بهتر می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات