شوخی های «دراكولا» با داعش حذف شد

رضا عطاران كارگردان و بازيگر فيلم «دراكولا» در گفتگو با ما در پاسخ به اين سوال كه فيلم گفته مي شود 13 دقيقه از فيلم حدف شده است، گفت: نه اينگونه نبوده، مشكلات فيلم با تعامل حل شده است البته بخش هايي را مورد داشتند كه موضوع حل شده. وب‌سایت فیلم نت: رضا عطاران كارگردان و بازيگر فيلم «دراكولا» در گفتگو با ما در پاسخ به اين سوال كه فيلم گفته مي شود 13 دقيقه از فيلم حدف شده است، گفت: نه اينگونه نبوده، مشكلات فيلم با تعامل حل شده است البته بخش هايي را مورد داشتند كه موضوع حل شده.

وي در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه گفته مي شود شوخي هايي با داعش در فيلم وجود داشته و اين شوخي ها حذف شده است، گفت: بله ربط كوچكي به داعش داشت و مشكلي با اين مميزي نداشتم چون ضربه اي به فيلم نمي زند.

رضا عطاران: شوخی های «دراكولا» با داعش حذف شد

گيش از اين لوون هفتوان بازيگر نقش دراكولا در اين فيلم ادعا كرده كه نزديك به 13 دقيقه از فيلم حذف شده است.

اين بازيگر در خلال گفتگويي كه با روزنامه «شرق» داشته و در آن درباره وجوه مختلف بازيگريش سخن گفته، بيان داشته است: مدتي سر صداگذاري فيلم «دراكولا» رفتم. هر چند فيلم را كامل نديدم، اما مطلع شدم فيلم 15 مورد اصلاحيه خورده و 13 دقيقه از فيلم حذف شده است.

وي ادامه داده است: به دليل برخي از همين محدوديت‌ها هيچ‌وقت نمي‌توان كسي را به طور كامل آزمود. ما نمي‌دانيم كارگردان در آن 13 دقيقه چه چيزي را بيان كرده است؟ با اين ذهنيت كه عوامل فيلم آن‌قدر نگران سرمايه‌شان هستند كه در زمان ساخت همه نكات را رعايت مي‌كردند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شوخی های «دراكولا» با داعش حذف شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات