طعنه رضاییان به طارمی: بابا اروپا!

در تمرين دیروز تيم ملی کری چند باز‌یکن با ر‌ضايیان و طارمی در‌ نوع خود جالب توجه بود. یازده نیوز: در تمرین دیروز تیم ملی، بازیکنان پس از چند دقیقه کارهای بدنی به سه گروه تقسیم شده و‌ به بازی آقا وسط پرداختند. در‌این بین کری چند باز‌یکن با ر‌ضائیان در‌نوع خود جالب توجه بود. علیرضا بیرانوند به شوخی با این باز‌یکن پرداخت و البته لگدی هم نثار او كرد.

بازیکنان تیم ملی در ادامه به دو تیم تقسیم شدند و به بازی درون تیمی پرداختند. در این بازی طارمی در پاس هایش دچار اشتباه شد که ر‌ضائیان به او به شوخی گفت "بابا اروپا". طعنه رضاييان هم به پيشنهادهای اروپایی طارمی بود كه هنوز از دادن چند پاس درست عاجز است. اين شوخی رامين حسابی مورد استقبال ديگر ملی‌پوشان قرار گرفت و با خنده آنها همراه شد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طعنه رضاییان به طارمی: بابا اروپا!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات