کارگاه آموزشی علمی کاربردی اقتصاد مقاومتی در سنندج آغاز شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان در حاشیه این کارگاه آموزشی گفت: مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری این سازمان در راستای وظایف و اهداف راهبردی خود و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص تبیین و اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی و بستر سازی مناسب برای اجرای سیاست های کلی نظام اداری اقدام به برگزاری این سمینار کرده است.
بهرام نصراللهی زاده هدف از برگزاری این دوره را آشنایی مدیران دستگاه های اجرایی استان با ضرورت ها و رویکردهای اقتصاد مقاومتی و سیاست های کلی مربوط به این بخش برای اجرای موثر سیاست های کلی اقتصاد عنوان کرد و افزود: این کارگاه با حضور دکتر 'شریف کریمی' عضو هیات علمی دانشگاه رازی کرمانشاه در حال برگزاری است.
وی به مباحث و سرفصل های این دوره نیز اشاره کرد و گفت: مفهوم اقتصاد مقاومتی، ضرورت ها، اهداف و الزامات اقتصاد مقاومتی، تبیین اهداف قدرت ملی در ایران و مطالعه تطبیقی آن، تشریح 24 بند اقتصاد مقاومتی و رویکردها، فرصت ها و نتایج اقتصاد مقاومتی از جمله این مباحث است.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان جایگاه سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در ارتباط با سند چشم انداز و سایر اسناد مربوط، الزامات و راهکارهای تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و تبیین ساختار مولفه های اقتصاد مقاومتی را از دیگر مباحث و سرفصل های این دوره ذکر کرد.
کارگاه آموزشی علمی کاربردی اقتصاد مقاومتی و راهکارهای سازمانی- مدیریتی تحقق آن از صبح امروز پنج شنبه در سالن اجتماعات مرکز آموزش و پژوهش آغاز شده و تا ساعت 14 امروز ادامه دارد.
7348/1904

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارگاه آموزشی علمی کاربردی اقتصاد مقاومتی در سنندج آغاز شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات