وظیفه بانک ها همکاری مناسب با بخش تولید است

به گزارش ایرنا از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، مجید ابراهیمی روز پنجشنبه در دیدار با مدیر عامل شرکت ذوب آهن و بازدید از خط تولید با اشاره به شرایط خاص اقتصادی کشور، گفت: حفظ اشتغال، افزایش و توسعه تولید و صنعت وظیفه همه مسئولان است.
وی گفت: امیدواریم بانک ملت بتواند نقش خود را در این زمینه به خوبی ایفا کند.
ابراهیمی مذاکره با مدیر عامل و مسئولین ذوب آهن اصفهان را مثبت ارزیابی کرد و گفت : ذوب آهن اصفهان در کشور نقش صنعت مادر و تخصصی را دارد .
وی افزود: با توجه به تعاملات ارزشمند مدیران ذوب آهن و بانک ملت، همکاری های دو جانبه در جهت رفع مشکلات و زمینه رشد و شکوفایی بیشتر اشتغال و تولید هموار خواهد شد.
مدیر امور اعتباری و حقوقی بانک ملت با اشاره به جلسه مشترک با مدیریت عامل ذوب آهن، افزود: مقرر شد با توجه به شرایط ویژه تولید، پرداخت بدهی های گذشته این شرکت تسهیل و با نرخ سود مناسب تعیین تکلیف شود .
ابراهیمی گفت: مشاهده تلاش ها و زحمات پولادمردان ذوب آهن، احساس غررو و افتخار را در وجود هر ایرانی ایجاد می کند و وظیفه ما را بعنوان متولیان اقتصادی و بانکی کشور در جهت حفظ اشتغال و تولید سنگین تر می کند .
مدیر امور حقوقی و اعتباری بانک ملت گفت : بانک ملت تسهیلات رفاهی و اعتباری مناسبی را برای خانواده بزرگ ذوب آهن بعنوان یک مشتری بزرگ و مهم فراهم کرده و همکاری های متقابل را ادامه خواهد داد.
مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان در این جلسه گزارشی از وضعیت و شرایط اقتصادی و مالی این شرکت ارائه داد.
احمد صادقی گفت: ذوب آهن برای خروج از بحران تصمیم جدی دارد، اما اکنون فشار بدهی های مالی به بانک ها، شرایط را سخت و دشوار کرده است .
وی افزود: امیدواریم همه بانک ها و بویژه بانک ملت درشرایط خاص فعلی همکاری مناسبی با ذوب آهن داشته باشند.
مدیرعامل ذوب آهن با اشاره به سیاست ها و برنامه های خود در ماههای گذشته گفت : حل مشکلات ذوب آهن با برنامه ریزی های اقتصادی امکان پذیر است.
مدیر امور اعتباری و حقوقی بانک ملت و تعدادی از مدیران شعب استان اصفهان از شرکت ذوب آهن خط تولید این شرکت بازدید کردند.
ذوب آهن اصفهان بزرگترین واحد فولاد سازی قطعات ساختمانی در ایران است.
این واحد فولاد سازی در سال گذشته 2.7 میلیون تن فولاد خام تولید کرد.
محصولات ذوب آهن اصفهان به 25 کشور دنیا از جمله فرانسه، بلژیک، اسپانیا، ایتالیا، ایرلند، پرتغال، یونان، افغانستان، امارات متحده عربی، عراق، ترکیه، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، هند، عمان،کویت، چین، لبنان، پاکستان، عربستان سعودی، قطر و اردن صادر می شود.
شرکت ذوب آهن اصفهان با ظرفیت تولید 2.8 (دو و هشت دهم) میلیون تن انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی در 45 کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.
7150/ 6022

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وظیفه بانک ها همکاری مناسب با بخش تولید است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات