آبروانی: پیگیری موضوعات ملی جوانان مأموریت اصلی رادیو است

رادیو معاون صدای رسانه ملی گفت: یکی از مأموریت‌های رادیو، پیگیری موضوعات ملی و همچنین ایجاد شادابی و نشاط در جامعه به ویژه در میان جوانان و نوجوانان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شورای مدیران معاونت صدای رسانه ملی با حضور مدیران وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، در این نشست مشترک، نسرین آبروانی معاون صدای رسانه ملی، محمد رضا رحمتی معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان، سیدجواد رضوی مدیرکل ساماندهی این وزارتخانه و جمعی از مدیران رادیو حضور داشتند.

در این جلسه آبروانی معاون صدای رسانه ملی، جوانان را از مهم‌ترین مخاطبان رادیو در جامعه برشمرد و افزود: یکی از مأموریت‌های رادیو، پیگیری موضوعات ملی و همچنین ایجاد شادابی و نشاط در جامعه به ویژه در میان جوانان و نوجوانان است و از همین رو شبکه‌های رادیویی می‌کوشند مباحث حوزه جوانان را در دستور کار خود قرار دهند.

معاون صدا بیان داشت: رادیو گروه‌های متنوع و گوناگونی از مخاطبان را با خود همراه کرده است و می تواند با بهره گیری از ظرفیت‌های رسانه‌ای نقش بسیار موثری در فرهنگ‌سازی در جامعه به ویژه در میان قشر جوان و نوجوان داشته باشد.

وی یاداور شد: با توجه به اینکه جامعه ما جامعه‌ای جوان است، همین امر ضرورت توجه در برنامه ریزی‌ها و سیاستگذاری‌ها در حوزه جوانان را بیشتر می‌کند.

در ادامه این جلسه مدیران شبکه‌های رادیویی و مسئولان وزارت ورزش و جوانان با ارائه گزارشی از برنامه‌های خود به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل پیش روی حوزه جوانان از جمله اشتغال، ازدواج، افزایش بهره وری، مدیریت اوقات فراغت پرداختند و راهکارهایی را ارائه نمودند.

در پایان این نشست محمد رضا رحمتی معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان با اهدای لوح سپاس از تلاش‌ها و اقدامات رسانه‌ای نسرین آبروانی معاون صدای رسانه در حوزه جوانان به ویژه در هفته جوان قدردانی کرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آبروانی: پیگیری موضوعات ملی جوانان مأموریت اصلی رادیو است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات