استان های شمالی در معرض آسیب جدی حوزه محیط زیست هستند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مصطفی حقی شامگاه چهارشنبه درهم اندیشی دستگاه قضا با حقوق محیط زیست اظهار کرد: گلستان نسبت به ۱۰سال گذشته تفاوت زیادی داشته است و اگر با همین سرعت پیش برویم در آینده چیزی از محیط زیست باقی نمی ماند.

وی ادامه داد: اگر نسبت به محیط زیست و منابع طبیعی خود حساس نباشیم سیلی سفتی از کسانی که به محیط زیست تعدی می کنند میخوریم و اگر جلوی این تخریب ها گرفته نشود در ۱۰سال آینده در بالادست و پایین دست زیستگاه حیات وحشی نخواهیم داشت.

دادستان گرگان با قاطعیت تصریح کرد: هرچند تخریب های ساختمان ها به مذاق بعضی ها خوش نیامد اما پشت آن تفکری وجود داشت که باید انجام می شد.

حجت الاسلام حقی با بیان اینکه در بحث سازه های غیر مجاز توقف داشته ایم، افزود: هنوز بحث هایی بر روی سازه هایی که در گذشته ساخته شده است وجود دارد.

دادستان گرگان با بیان اینکه در حاشیه رودخانه و جنگل آسیب هایی وجود دارد، اظهار کرد: رودخانه ها با این وضعیت هدایت کننده سیل نیست و باید از محیط زیست به عنوان حق اولیه خود حفظ و حراست و دفاع کنیم.

وی با تاکیدبر صنعت سبز تصریح کرد: به بهانه صنعت نباید اکوسیستم طبیعت را از بین ببریم و باید در استان گلستان صنایعی داشته باشیم که با محیط زیست منافاتی نداشته باشد.

حجت الاسلام حقی افزود: حتما در خصوص مسایل محیط زیستی حساسیت به خرج دهیم تا بتوانیم آنچه را از نسل گذشته به امانت گرفته ایم به آیندگان تحویل دهیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استان های شمالی در معرض آسیب جدی حوزه محیط زیست هستند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات