انجام اصلاحات هندسی در میدان پژوهش و مدرس همدان/پیاده‌راه‌سازی بوعلی و اکباتان پس از اخذ مجوز شورای ترافیک

گردان شورای شهر همدان عضو شورای شهر همدان از انجام اصلاحات هندسی در میدان پژوهش و مدرس همدان خبر داد و گفت: پیاده‌راه‌سازی بوعلی و اکباتان پس از اخذ مجوز شورای ترافیک اجرایی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، کامران گردان صبح امروز در کمیسیون خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک شورای شهر همدان اظهار داشت: در راستای آرام‌سازی قسمت‌های محتلف شهر و مهندسی ترافیک که از وظایف شهرداری است اقداماتی انجام شده است که خوشبختانه رضایت مردمی را در پی دارد.

وی با اشاره به اینکه برای اجرای دو تقاطع غیرهمسطح پیامبر اعظم و شهید قهاری به‌ترتیب 17 و 53 میلیارد تومان هزینه شده است، افزود: با توجه به وضعیت درآمدی شهرداری همدان تلاش شد تا با هزینه‌های پایین و اصلاح مهندسی، ترافیک چهارراه سعیدیه روان‌سازی شود.

گردان با بیان اینکه طرح اصلاح هندسی چهارراه سعیدیه از یک ماه گذشته با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان کلید خورد، عنوان کرد: طرح بسته شدن چهارراه سعیدیه با همکاری و همراهی راهنمایی و رانندگی عملی شد و در ابتدا نارضایتی در این زمینه وجود داشت که رفته رفته طرح بین مردم شناخته شد.

وی از معاون شهردار همدان و رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان خواست ایمن سازی و اجرای پل عابر پیاده چهارراه سعیدیه انجام شود تا مردم پروژه اصلاح هندسی این تقاطع تا روزهای آینده به اتمام برسد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری و حمل و نقل ترافیک شورای شهر همدان اظهار داشت: اجرای این طرح در راستای عمل به سیاساتهای اقتصاد مقاومتی بوده و سبب صرفه‌جویی لازم در هزینه‌های شهرداری همدان شده است.

وی از اصلاح هندسی میدان پژوهش و مدرس همدان به زودی خبر داد و گفت: در زمان اجرای تقاطع غیرهمسطح پژوهش راهنمایی و رانندگی اصرار بر حذف میدان و ایجاد چهارراه داشت که با این امر مخالفت شد ولی برای روان‌سازی ترافیک باید اصلاحات هندسی در این منطقه شکل گیرد.

گردان با بیان اینکه با اصلاح هندسی پل پژوهش و مدرس رینگ دوم شهر همدان بدون چراغ خواهد بود، عنوان کرد: برای اجرای اصلاحات هندسی این دو میدان همکاری لازم از سوی راهنمایی و رانندگی نیاز است.

عضو شورای شهر همدان با اعلام اینکه پروژه پیاده‌راه‌سازی دو خیابان بوعلی و اکباتان پس از اخذ مصوبه کمیته حمل و نقل و ترافیک اجرایی شود، گفت: تمام جزئیات در طرح پیاده‌راه سازی دیده شده تا طرح به طور کامل اجرایی شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انجام اصلاحات هندسی در میدان پژوهش و مدرس همدان/پیاده‌راه‌سازی بوعلی و اکباتان پس از اخذ مجوز شورای ترافیک» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات