تصاویری از نشست صمیمانه و خوش‌وبش لاریجانی با مدیران مسئول رسانه‌ها

تصاویری از نشست صمیمانه و خوش‌وبش لاریجانی با مدیران مسئول رسانه‌ها سیاست > مجلس - علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت آغاز به کار مجلس دهم و ماه مبارک رمضان شب گذشته با اصحاب رسانه دیدار کرد. نشست صمیمانه رییس مجلس با اصحاب رسانه دکتر علی لاریجانی با مدیران مسئول رسانه های کشور دیدار و گفت وگو کرد. نشست صمیمانه رییس مجلس با اصحاب رسانه در این نشست مدیران رسانه های مختلف به بیان دیدگاه و نظرات خود درخصوص مسائل جاری کشور و مشکلات رسانه ها پرداختند. نشست صمیمانه رییس مجلس با اصحاب رسانه خوش و بش لاریجانی با سیدمحمود دعایی نشست صمیمانه رییس مجلس با اصحاب رسانه رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت آغاز به کار مجلس دهم و شروع ماه مبارک رمضان با اصحاب رسانه دیدار کرد. نشست صمیمانه رییس مجلس با اصحاب رسانه نشست صمیمانه رییس مجلس با اصحاب رسانه نشست صمیمانه رییس مجلس با اصحاب رسانه سیدمحمود دعایی؛ روحانیِ روزنامه نگار هم در این نشست حضور داشت. نشست صمیمانه رییس مجلس با اصحاب رسانه عکس یادگاری مدیران مسئول رسانه ها با علی لاریجانی؛ رییس مجلس دهم نشست صمیمانه رییس مجلس با اصحاب رسانه نشست صمیمانه رییس مجلس با اصحاب رسانه نشست صمیمانه رییس مجلس با اصحاب رسانه نشست صمیمانه رییس مجلس با اصحاب رسانه نشست صمیمانه رییس مجلس با اصحاب رسانه گپ و گفت لاریجانی با محمدعلی وکیلی از مدیران رسانه ای که موفق به راهیابی به مجلس دهم هم شده است.

عکس‌ها از: خبرگزاری خانه ملت

216216

کلید واژه ها: علی لاریجانی - رسانه -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تصاویری از نشست صمیمانه و خوش‌وبش لاریجانی با مدیران مسئول رسانه‌ها» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات