فناوری جدید برای همراه نداشتن پول و کارت اعتباری -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

,اخبار,اخبار علمی,اخبار آموزشی,[categoriy]

فناوری جدید برای همراه نداشتن پول و کارت اعتباری

اخبار,اخبار علمی,اخبار آموزشی,رزومه کاری,فرم رزومه,نمونه رزومه کاری,سوالات مصاحبه استخدامی,اخبار روز,اخبار علمی جدید,اخبار علمی روز

آکاایران: فناوری جدید برای همراه نداشتن پول و کارت اعتباری

آکاایران زمانی که به حلقه های المپیک فکر می کنید، اولین تصویری که جلوی چشمتان می آید نماد بازی های المپیک ازست که از چند حلقه رنگین تشکیل شده است، اما این مفهوم در المپیک ریو تغییر کوچکی پیدا کرده است.

به گزارش سیناپرس به نقل از دیسکاوری، در المپیل ریودژانیرو 2016 حلقه المپیک شیوه ای برای پرداخت پول در ازای حرید کالا و خدمات توسط ورزشکاران حاضر در رقابت ها خواهد بود.
45 ورزشکاری که این انگشترها را دریافت می کنند، افرادی هستند که شرکت ویزا اسپانسر آنها شده است، شرکتی تمامی حقوق مالی رقابت های المپیک را در اختیار دارد و در این رقابت ها تنها از کارت های ویزا برای انجام داد و ستد های مالی استفاده خواهد شد.
به گزارش آکاایران این حلقه الکترونیک بدون نام پس از مذاکرات میان مقامات شرکت ویزا و ورزشکارانی انجام گرفت که معتقد بودند کیف های پول و دیگر انواع پوشیدنی هایشان ممکن است حین تعویض مداوم لباس در گوشه ای جا بمانند. از این رو به ابزاری نیاز دارند که آن را همراه داشته باشند بدون اینکه نگران جا ماندن آن باشند، و به راحتی از آن برای پرداخت استفاده کنند.
زمانی که فرد این حلقه ضدآب را به دست کند، می تواند با تکان دادن دست در برابر پایانه پرداخت حساب های خود را پرداخت کند. این حلقه به شارژ مجدد نیازی ندارد زیرا با هربار پرداخت مقداری انرژی بی سیم را از پایانه پرداخت به خود جذب می کند. همچنین درصورتی که حلقه گم شود، می توان آن را با استفاده از یک گوشی هوشمند غیرفعال ساخت.
هیچ نوع اطلاعات خصوصی و هویتی روی این حلقه حک نشده است و در عوض از شیوه رمزنگاری دیجیتالی به نام tokenization برای جایگزینی اطلاعات حساس با کد های دیجیتالی استفاده می شود از این رو زمانی که حلقه گم شود، کسی نمی تواند از آن برای پرداخت استفاده کند.

[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فناوری جدید برای همراه نداشتن پول و کارت اعتباری -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات