رئیس فدراسیون دوچرخه سواری : برای المپیک 2020 توکیو سرمایه گذاری کرده ایم

به گزارش خبرنگار ایرنا، خسرو قمری شامگاه چهار شنبه در مجمع انتخاب رئیس هیات دو چرخه سواری فارس اظهار داشت : موفقیت دوچرخه سواری کشور در گرو حمایت همه جانبه دولتمردان است تا زمینه حرفه ای و همگانی کردن بیشتر این رشته فراهم شود .
وی افزود : برای توسعه این رشته مفرح و المپیکی لازم است مجمع هیات های ورزشی استان ها تنها اکتفا به زمان انتخاب رئیس هیات نکنند و باید طی دوره چهارساله نشست های زیادی برگزار شود و عملکرد رئیس هیات مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
قمری در مورد دوچرخه سواری فارس بیان کرد : دوچرخه سواری این استان از دیر باز سابقه خوبی در کشور داشته است و همیشه چندین ملی پوش که مانند فرانک پرتوآذر و فرزاد خدایاری داشته است .
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری ادامه داد: امیدوارم پیست دو چرخه سواری ورزشگاه میانرود شیراز هر چه زودتر به بهره برداری برسد و با استعداد هایی که در این استان وجود دارد می تواند پایگاه استعداد یابی جنوب کشور و حتی کل کشور شود .
وی همچنین قول داد در زمینه تجهیزات دو چرخه به تمام استان ها کمک کند.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس هم گفت : نهادینه کردن رشته دوچرخه سواری در بین خانواده بسیاری از مشکلات به ویژه در حوزه سلامت و ترافیک را حل خواهد کرد ضمن اینکه باید زیر ساخت های آن توسط شهرداری ها در سطح شهر فراهم شود .
حیدر علی کامیاب افزود : از آنجا که قرار است ورزشگاه 50 هزار نفری میانرود در بهمن ماه امسال به بهره برداری برسد امیدواریم بتوانیم پیست دو چرخه سواری این ورزشگاه را هم راه اندازی کنیم .
سرپرست هیات دو چرخه سواری فارس نیز در این مجمع گفت : از اعتماد اداره کل ورزش و جوانان فارس که این مسئولیت را به من واگذار کردند تقدیر می کنم و ظرف مدت سه ماه مقدمات مجمع نیز فراهم شد که در نوع خود بی سابقه است.
سید جواد کشاورز مویدی بیان کرد : با وجود استعداد های زیادی که این رشته در استان دارد باید از سوی فدراسیون و مدیرکل حمایت بیشتری شود تا هر چه زودتر شاهد بهره برداری از پیست دو چرخه سواری ورزشگاه میانرود باشیم که می تواند میزبان بر گزاری مسابقات کشوری و حتی بین المللی باشد .
وی با اشاره به اینکه با وجود مشکلاتی که برای تاسیس باشگاه های دوچرخه سواری وجود دارد پیشنها داد تا گروه های دو چرخه سواری در قالب تیم و یا مدرسه به طور رسمی فعال شوند که این پیشنهاد با استقبال رئیس فدراسیون همراه شد.
در پایان این مجمع هادی باشفاعت با کسب 11 رای از 16 رای اخذ شده برای مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات دو چرخه سواری فارس انتخاب شد.
7368 /1876

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس فدراسیون دوچرخه سواری : برای المپیک 2020 توکیو سرمایه گذاری کرده ایم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات