کمیسر اقتصادی اروپا: کار کردن با ترامپ دشوار خواهد بود

کمیسر اقتصادی اتحادیه اروپا گفت: این مساله برای اتحادیه اروپا بسیار سخت و دشوار خواهد بود که بخواهد با دونالد ترامپ همکاری کند.

به گزارش تسنیم به نقل از خبرگزاری فرانسه، پیر موسکویچی کمیسر اقتصادی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه در سخنانی گفت: اگر دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر آمریکا به پیروزی برسد، برای اتحادیه اروپا کاملا دشوار خواهد بود که بخواهد با وی کار کند.

وی در ادامه تصریح کرد: گرچه اتحادیه اروپا موضع رسمی درباره حمایت از ترامپ یا کلینتون اتخاذ نکرده است ولی کاش می شد از ریاست جمهوری ترامپ جلوگیری کرد.

موسکویچی گفت: زمانی که ترامپ را می بینم، به صورت یک فرد پوپولیست نگاه می کنم و کلماتی را می بینم که از سوی اعضای حزب جمهوریخواه آمریکا نیز با انتقاد روبرو می شود.

وزیر دارایی سابق فرانسه اظهار داشت: با ترامپ من شاهد اظهارات ضد اروپایی هستم و اظهاراتی حمایت گرایانه را می شنوم. این واقعا سخت است که با دولت ترامپ همکاری کنیم. امیدوارم بتوانیم جلوی ترامپ را به عنوان یک رهبر سیاسی بگیریم.

موسکویچی در عین حال گفت: اگر ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده شود، وی این مشروعیت را خواهد داشت و ما مجبور به همکاری با وی خواهیم بود.

[ منبع این خبر سایت الف-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کمیسر اقتصادی اروپا: کار کردن با ترامپ دشوار خواهد بود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات