روایت نماینده آمل از درگیری با معاون وزیر کشاورزی در صحن

نماینده مردم آمل درباره تقاضا از معاون وزیر جهاد کشاورزی برای احداث فرودگاه گفت: بحث زمین فرودگاه مطرح بوده است اما ایشان تنها یک رابط هستند و اسناد دستور وزیر موجود است و ایشاد نمی تواند با این طرح مخالفت یا موافقت کند.

به گزارش نامه نیوز، عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در برنامه تلویزیونی حالا خورشید درباره درگیری با معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: این موضوع اتفاق قابل قبولی نیست ولی باید توجه شود مشکل کشور ما این است که مسائل زود سیاسی می‌شود و اگر در قضاوت سیاست وارد شود عدالت از بین می رود.

وی ادامه داد: این اتفاق در حضور ۳۳۰ نفر رخ داد و در کوچه و خیابان اتفاق رخ داده نداده است، همه چیز برای همه مشخص است.

یوسفیان ملا تاکید کرد: شما به فیلم ها و تصاویر نگاه کنید متوجه می شوید که آقا معاون وزیر خودشان پیراهنشان را پاره کردند و من اصلا در فیلم نیستم.

وی با طرح این سوال که آیا روش ایشان صحیح است، گفت: خود ایشان پیراهنشان را پاره کردند و این موضوع مشخص است و من در صحنه درگیری حضور ندارم.

یوسفیان ملا تاکید کرد: تقاضای بنده از معاون وزیر جهاد کشاورزی نامعقول و شخصی نبوده است و ۵۰ نماینده این تقاضا را داشته اند. بنده در ۳ دوره ای که در مجلس بوده ام تا کنون درخواست دریافت وام شخصی و یا رانت نداشته ام.

نماینده مردم آمل درباره تقاضا از معاون وزیرجهاد کشاورزی برای احداث فرودگاه گفت: بحث زمین فرودگاه مطرح بوده است اما ایشان تنها یک رابط هستند، اسناد دستور وزیر موجود است و ایشاد نمی تواند با این طرح مخالفت یا موافقت کند.

یوسفیان ملا همچنین درباره این موضوع که درگیری به دلیل درخواست برای برکناری یک مقام استانی صورت گرفته است گفت: به رسول الله قسم چنین چیزی نیست.

[ منبع این خبر سایت الف-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روایت نماینده آمل از درگیری با معاون وزیر کشاورزی در صحن» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات