زن جوان: مدتها بود دنبال فرصتی برای کشتن شوهرم می‌گشتم

زن جوان در شیراز با شلیک گلوله ، همسرش را به قتل رساند. آفتاب :  «خبرجنوب» نوشت: چهارشنبه گذشته ماموران پلیس آگاهی برابر گزارش رسیده از قتل مردی در منزلش با خبر شدند .ماموران پس از اطمینان از صحت موضوع در محل جنایت حاضر شدند.
معاينات اوليه حاكي از آن بود كه وی به ضرب گلوله به قتل رسیده است. از آنجا كه مرگ او مشكوك بهنظر ميرسيد، ماجرا به دادسراي جنایی گزارش و تحقيقات قضايي- پليسي براي كشف راز مرگ مرد جوان شروع شد.
بررسيها نشان ميداد كه مقتول و همسرش از مدت ها قبل با یکدیگر اختلاف شدید داشته اند.درحاليكه همسر و خانواده قرباني اصرار داشتند هر چه زودتر جنازه را تحويل گرفته و به خاك بسپارند، اما بازپرس جنایی شیراز دستور داد جسد براي آزمايشهاي لازم به پزشكي قانوني منتقل و پس از نمونهبرداري تحويل خانواده متوفي شود.براساس گزارش پزشكي قانوني، قرباني بهخاطر خونریزی شدید ناشی از اصابت گلوله جانش را از دست داده بود. 
توطئه خانوادگي
شكي نبودكه مرد جوان به قتل رسيده، اما چهكسي دست به جنايت زده بود؟ نخستين مظنون پرونده همسر قرباني بود. مأموران به تحقيق از وي پرداختند اما او مدعي بود كه بيگناه است. از سويي، ارتكاب چنين جنايتي از سوي اين زن عجيب به نظر ميرسيد. با اين حال كارآگاهان به بررسيهاي خود ادام ه دادند تا اينكه متوجه شدند وی با همسرش اختلاف داشته است.اين اطلاعات به فرضيه اينكه زن جوان در جنايت نقش داشته است، قوت ميبخشيد.
در نهایت این زن که عرصه را بر خود تنگ دیده بود، خود را به پلیس معرفی و در بازجوييهاي تخصصي لب به اعتراف گشود و به قتل شوهرش اعتراف كرد. وي ادامه داد: از مدت ها قبل با همسرم اختلاف داشتم. مدام دنبال فرصت مناسبی بودم که او را از بین ببرم. روز حادثه با یکدیگر درگیر شده و من او را با گلوله به قتل رساندم.
با اعترافات زن جوان وی به اتهام مباشرت در قتل عمدي در بازداشت بهسرميبرد. تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زن جوان: مدتها بود دنبال فرصتی برای کشتن شوهرم می‌گشتم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات