برخورد با مشاغل مزاحم در کمربند مرکزی تهران/ سدمعبر اصناف در پیاده روهای خیابان انقلاب برچیده می شود

برخورد با مشاغل مزاحم در کمربند مرکزی تهران/ سدمعبر اصناف در پیاده روهای خیابان انقلاب برچیده می شود جامعه > مشکلات مردم - شهردار منطقه 7 گفت: در راستای ایجاد توسعه پایدار شهری کارگاهها و مشاغل مزاحم که فعالیت آنها همراه با مزاحمت و آلایندگی زیست محیطی است ساماندهی می شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از اینکه شهروندان زیادی در سرویس مشکلات مردم کامنت گذاشتند چرا به وضعیت اصناف مزاحم و مشاغلی که سدمعبر می کنند، رسیدگی نمی شود، شهرداری تهران اعلام کرده طرح ساماندهی مشاغل مزاحم را در خیابان انقلاب، کمربند مرکزی پایتخت در دست اجرا دارد.
سعید طلوعی، شهردار منطقه 7 در پاسخ به مطالبات شهروندان و در راستای حل مشکلات تهرانی ها گفت: صدور اخطار و پیگیری پرونده های مشمول بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها به اصناف وکارگاه های مزاحم در دستور کار معاونت خدمات شهری و محیط زیست این منطقه قرار دارد.
او در ادامه از اجرای طرح مشترک ساماندهی اصناف مزاحم محور خیابان انقلاب با همکاری منطقه 12 شهرداری تهران خبر داد و یادآور شد: طرح مشترک ساماندهی اصناف مزاحم در ضلع جنوبی خیابان انقلاب از ابتدای سعدی تا میدان امام حسین (ع) در حال اجراست.
به گفته شهردار منطقه 7 براساس برنامه ریزی های انجام شده با تمامی صنوفی که در پیاده راه ایجاد سد معبر کرده اند در این راسته برخورد قانونی خواهد شد.
او گفت: ساماندهی کیوسکهای مطبوعاتی و گل فروشی ها، اجرای طرح فوریتی حذف زوائد و نازیبایی های بصری از نماها و معابر نواحی 5 گانه و شروع طرح کنترل و مبارزه با جانوران مضر شهری در منطقه از دیگر اقداماتی است که در دستور کار قرار دارد.

 

45231

 

کلید واژه ها: مشکلات خوانندگان - شهرداری تهران - شورای اصناف -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برخورد با مشاغل مزاحم در کمربند مرکزی تهران/ سدمعبر اصناف در پیاده روهای خیابان انقلاب برچیده می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات