دختر دستگیر شده با فوتبالیست منشوری همه چیز را گردن گرفت

فوتبالیست منشوری
فوتبالیست منشوری

فوتبالیست منشوری که به دلیل شرکت در پارتی و اتهام رابطه نامشروع در اهواز دستگیر شده بود، با قرار وثیقه آزاد شد و به تهران بازگشت. برابر با شنیده‌های ما جلسه دادرسی این بازیكن در شعبه 108 جزایی فوتبالیست منشوری به مدت 60 دقیقه برگزار شد.

گویا در این جلسه دختر اهوازی كه كارمند آژانس هواپیمایی است و خانه‌ای كه در آن این فوتبالیست به همراه او و یك دختر دیگر دستگیر شده بود، برای اوست، اعلام كرد همه چیز را به گردن می‌گیرد. او حتی در این جلسه دادرسی مدعی شد مشروبات الكلی هم متعلق به او بوده و این فوتبالیست نه از آنها استفاده كرده و نه دخالتی در این قضیه داشته است!

دختر دیگر هم كه همراه با این فوتبالیست از تهران به اهواز رفته بود، در تماس با خانواده‌‌اش آنها را به اهواز كشاند و خانواده او نیز هیچ شكایتی از این فوتبالیست نكردند.

در پایان، قاضی با قرار وثیقه این فوتبالیست منشوری را آزاد كرد ولی تأكید داشت پرونده او در اهواز بررسی می‌شود و برای بررسی آن در مراحل بعدی باید دوباره به اهواز مراجعه كند.

منبع : خبر ورزشی

[ منبع این خبر سایت ایران-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دختر دستگیر شده با فوتبالیست منشوری همه چیز را گردن گرفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات