افزایش ۳۱کلاس درس در پارسیان/کماکان باکمبود فضای آموزشی مواجه ایم

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از آموزش و پرورش هرمزگان، محمود روان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اظهار کرد: با وجود افزایش ۳۱ کلاس درس به کلاس های موجود، کماکان با کمبود فضای آموزشی و داشتن مدارس تخریبی و غیر استاندارد مواجه هستیم.

وی تصریح کرد: از مجموع این کلاس ها ۱۰ کلاس در شهر دشتی، ۱۲ کلاس در بهده، ۶ کلاس در روستای ستلو و ۳ کلاس در روستای فارسی و اکبری به بهره برداری خواهد رسید.

دبیر شورای آموزش و پرورش پارسیان بیان کرد: این مدیریت در سال جاری اتمام دو پروژه نیمه تمام دبیرستان فاطمیه، هنرستان شبانه روزی و ساخت مراکز آموزشی جهت جایگزینی مدارس تخریبی و غیر استاندارد که ۳۰ درصد کل فضای آموزشی شهرستان را شامل می شود در دستور کار قرار خواهد داد .

روان ادامه داد: براساس پیش بینی های انجام شده در سنوات آتی با توجه به تاسیس و گسترش شرکت ها و موسسات صنعتی پیرامون شهرستان پارسیان و مجاورت با منطقه ویژه پارس جنوبی و به تبع آن افزایش آمار دانش آموزی، با کمبود شدید فضای آموزشی مواجه خواهیم بود.

سرپرست آموزش و پرورش پارسیان افزود: در سال تحصیلی جدید باید به گونه ای برنامه ریزی شود که از فضای موجود به نحو مطلوب استفاده و حتی المقدور از شیفت شدن مدارس جلوگیری گردد.

در ادامه رادمهر فرماندار پارسیان و رئیس  شورای آموزش و پرورش شهرستان ضمن حمایت همه جانبه از مجموعه آموزش و پرورش، عنوان کرد: کمبود فضای آموزشی از دغدغه های مهم آموزش و پرورش است که شهرستان پارسیان از این امر مستثنی نیست و امیدواریم با کمک خیرین و دولت بتوانیم گام های موثری در خصوص ساخت واحدهای آموزشی و اتمام پروژه های نیمه تمام مدارس در شهرستان برداریم .

فرماندار پارسیان در پایان گفت: آموزش و پرورش سرمایه ای است که جوامع توسعه یافته به آن نگاه ویژه ای دارند و برای پیشرفت، حوزه آموزشی را تقویت می کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش ۳۱کلاس درس در پارسیان/کماکان باکمبود فضای آموزشی مواجه ایم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات