روایت نماینده آمل از درگیری با معاون وزیر کشاورزی در صحن /به رسول‌الله دنبال تغییر مدیر استانی نبودم

روایت نماینده آمل از درگیری با معاون وزیر کشاورزی در صحن /به رسول‌الله دنبال تغییر مدیر استانی نبودم سیاست > مجلس - نامه‌نیوز نوشت:نماینده مردم آمل درباره تقاضا از معاون وزیر جهاد کشاورزی برای احداث فرودگاه گفت: بحث زمین فرودگاه مطرح بوده است اما ایشان تنها یک رابط هستند و اسناد دستور وزیر موجود است و ایشاد نمی تواند با این طرح مخالفت یا موافقت کند.

عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در برنامه تلویزیونی حالا خورشید درباره درگیری با معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: این موضوع اتفاق قابل قبولی نیست ولی باید توجه شود مشکل کشور ما این است که مسائل زود سیاسی می‌شود و اگر در قضاوت سیاست وارد شود عدالت از بین می رود.

وی ادامه داد: این اتفاق در حضور 330 نفر رخ داد و در کوچه و خیابان اتفاق رخ داده نداده است، همه چیز برای همه مشخص است.

یوسفیان ملا تاکید کرد: شما به فیلم ها و تصاویر نگاه کنید متوجه می شوید که آقا معاون وزیر خودشان پیراهنشان را پاره کردند و من اصلا در فیلم نیستم.

وی با طرح این سوال که آیا روش ایشان صحیح است، گفت: خود ایشان پیراهنشان را پاره کردند و این موضوع مشخص است و من در صحنه درگیری حضور ندارم.

یوسفیان ملا تاکید کرد: تقاضای بنده از معاون وزیر جهاد کشاورزی نامعقول و شخصی نبوده است و 50 نماینده این تقاضا را داشته اند. بنده در 3 دوره ای که در مجلس بوده ام تا کنون درخواست دریافت وام شخصی و یا رانت نداشته ام.

نماینده مردم آمل درباره تقاضا از معاون وزیرجهاد کشاورزی برای احداث فرودگاه گفت: بحث زمین فرودگاه مطرح بوده است اما ایشان تنها یک رابط هستند، اسناد دستور وزیر موجود است و ایشاد نمی تواند با این طرح مخالفت یا موافقت کند.

یوسفیان ملا همچنین درباره این موضوع که درگیری به دلیل درخواست برای برکناری یک مقام استانی صورت گرفته است گفت: به رسول الله قسم چنین چیزی نیست.

216216

کلید واژه ها: مجلس دهم - وزارت جهاد کشاورزی -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روایت نماینده آمل از درگیری با معاون وزیر کشاورزی در صحن /به رسول‌الله دنبال تغییر مدیر استانی نبودم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات