تشکر دانشجویان نخبه پزشکی از وزیر بهداشت به دلیل اجراشدن معافیت طرح دوره عمومی

به گزارش روز پنج شنبه ایرنا ، در این نامه که بیش از 50 دانشجوی نخبه پزشکی شامل رتبه های نخست آزمون های سراسری، علوم پایه و دستیاری سال های اخیر آن را امضا کرده اند، آمده است: ما جمعی از متخصصان و دستیاران دوره های تخصص پزشکی مشمول معافیت از طرح دوره عمومی ، مراتب قدردانی و تشکر خود را از حضرتعالی نسبت به محفوظ نگاه داشتن معافیت مذکور در دوره طرح تخصص ابراز می کنیم.
در ادامه آمده است: در سال های گذشته این حق از این جمع نخبگان پزشکی تضییع و سبب سرخوردگی آنها شده بود و جای تعجب نیست که احقاق آن در زمان وزارت جنابعالی که خود از نخبگان برجسته حوزه سلامت هستید، تحقق یافته است. بدیهی است اعمال آیین نامه معافیت اخیر گامی موثر در کاهش روند مهاجرت نخبگان و اقدامی دلگرم کننده برای نخبگان در حال تحصیل و خدمت در داخل کشور خواهد بود تا با امید و انگیزه بیشتر و به نحو موثرتر خدمتگزار حوزه سلامت کشور باشند.
پیش از این مقرر بود که نخبگان معاف از طرح عمومی، مدت زمان معادل طرح عمومی خود را در هنگام طرح دوره تخصص (تعهدات ضریب کا) بگذرانند. اما در نهایت با تصمیم تازه قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، دانشجویان استعدادهای درخشان رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی که حسب مقررات موجود از طرح دوره عمومی معاف شده اند و معافیت از طرح دوره عمومی برای ایشان حفظ شده است، این مدت از تعهدات ضریب کار آنان کسر می شود.
اجتمام **1601**

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تشکر دانشجویان نخبه پزشکی از وزیر بهداشت به دلیل اجراشدن معافیت طرح دوره عمومی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات