اقدام عجیب وزنه‌بردار قزاق علیه ایلین

هم وطن ایلیا ایلین در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی کشورقزاقستان ادعا کرد که قهرمان المپیک لندن الکساندر ایوانف روس است نه ایلین. خبرگزاری ایسنا: پس از اینکه فدراسیون جهانی وزنه برداری و کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد ۲۰نمونه تست دوپینگ در المپیک پکن و لندن مثبت شده است که پنج نفر از انها مدال طلا گرفته اند، شایعات زیادی در مورد اسامی نفرات مطرح شد. در حالی که هیچ نامی توسط فدراسیون جهانی وزنه برداری، کمیته بین المللی المپیک یا وادا تایید نشده است.

با این وجود حدس و گمان ها متوقف نشده و در این میان یکی از نفراتی که به اسم او اشاره شده است، ایلیا ایلین بود.

ولادیمیر سیدوف هم وطن ایلین و دارنده مدال طلا و برنز جهان در مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور قزاقستان در حالی برای زدن اولین حرکت یک ضرب خود بر روی تخته مسابقات آمد که تی‌شرت سفید رنگی برتن داشت. بر روی این تی‌شرت عکس الکساندر ایوانف روس که در وزنه ۹۴ کیلوگرم وزنه برداری المپیک لندن نقره گرفت، وجود داشت.


سیدوف با درآوردن تی شرت و تکان دادآن فریاد زد: او قهرمان المپیک است.


هموطن ایلین معتقد است که ایوانف قهرمان المپیک لندن است نه ایلیا ایلین.


هنوز مشخص نیست این اقدام سیدوف چه پیامدهایی را می‌تواند برای او داشته باشد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اقدام عجیب وزنه‌بردار قزاق علیه ایلین» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات