تخفیف برق برای مشترکین اداری و تجاری

کارشناس ارشد مدیریت مصرف شرکت توانیر گفت: از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور، بخش اداری و تجاری می‌تواند با کاهش حداقل ۱۰ درصد مصرف، از تخفیف بهره‌مند شود. خبرگزاری میزان: عبد امیر احمدی زاده کارشناس ارشد مدیریت مصرف شرکت توانیر در خصوص بخشنامه تخفیف برق به ادارات گفت: تخفیف برق شامل دو بخش اداری و تجاری است که از 15 خرداد ماه آغاز و تا 15 شهریور ادامه دارد.

وی افزود: مشترکین این دو بخش با حداقل 10 درصد کاهش از توان مصرفی خود در طول این مدت شامل تخفیف می‌شوند. در مردادماه به دلیل افزایش پیک بار مصرف میزان تخفیف بیشتر است. همچنین در مرداد ماه حجم کاهش در سه گروه مصرفی، کاهش تا 10 درصد،11 تا 20 درصد و 21 به بالا تقسیم بندی می‌شوند.

احمدی زاده به طریقه محاسبه این تخفیف اشاره و بیان کرد: تخفیفات به دو شیوه تخفیف در دیماند و تخفیف در انرژی محاسبه می‌شود. قیمت محاسبه شده برق اداری در ساعات اوج 3 هزار و 274 ریال و نرخ محاسبه برق در میان بار هزار و 637 ریال است که با جمع این ارقام در انرژی کاهش یافته میزان تخفیف محاسبه می‌شود.

کارشناس ارشد مدیریت مصرف شرکت توانیر تصریح کرد: بخش اداری 7 درصد و عمومی- تجاری 9.5 درصد مصرف کل کشور را به خود اختصاص داده‌اند که از این میزان 20 درصد مصرف برای روشنایی و 30 درصد به وسایل سرمایشی اختصاص دارد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تخفیف برق برای مشترکین اداری و تجاری» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات