تعرض به شش زن براي انتقام‌گيري

مردي متاهل كه به دليل اختلاف با همسرش، نسبت به زنان كينه به دل گرفته بود، دست كم شش زن را با بهانه ازدواج به كاشمر برد و مورد تعرض قرار داد.

به گزارش اعتماد، رسيدگي به اين پرونده از چندي پيش با شكايت دختري جوان در كاشمر در دستور كار پليس قرار گرفت. او به ماموران گفت كه از سوي مردي جوان با بهانه ازدواج فريب خورده و مورد تعرض قرار گرفته است.

 با آغاز تحقيقات، كارآگاهان موفق به دستگيري متهم شدند. مرد جوان در ابتدا منكر جرم خود شد اما سرانجام اعتراف كرد و گفت: «از مدتي قبل با همسرم اختلاف پيدا كردم و تا پاي طلاق رفتم اما با پادرمياني خانواده آشتي كرديم. من بعد از اين ماجرا نسبت به زنان كينه گرفتم و تصميم گرفتم از آنها انتقام بگيرم. براي همين دختران جواني را در سبزوار كه با خانواده خود مشكل داشتند يا دم بخت بودند شناسايي مي‌كردم و با بهانه ازدواج فريب مي‌دادم. سپس آنها را به كاشمر مي‌آوردم و پس از آزار و اذيت، در اطراف شهر رها مي‌كردم. »

 با ثبت اعتراف متهم، كارآگاهان به بررسي شكايت‌هاي مشابه در اين خصوص پرداخته و متوجه شدند كه متهم دست كم به شش دختر تعرض كرده است.

 سرهنگ ابوالقاسم باقري، رييس پليس كاشمر با اعلام اين خبر به ركنا گفت: اكنون شش دختر از متهم شكايت كرده‌اند اما از آنجا كه احتمال مي‌رود او دختران زيادي را با اين ترفند فريب داده باشد تحقيقات ويژه در اين‌باره ادامه دارد.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعرض به شش زن براي انتقام‌گيري» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات