بسته آموزشی ویژه اولیای دانش آموزان کردستانی پایه اول تدوین می شود

صدیقه عبداللهی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این بسته آموزشی به منظور کمک به اولیا و هم سویی آنان با برنامه های آموزش و پرورش در حال طراحی و تدوین است.
وی با اشاره به محتوی بسته آموزشی ارائه شده به اولیای دانش آموزان افزود: جامعه مخاطب ما اولیای دانش آموزان پایه اول است و تلاش مجموعه بر آن بوده که با در نظر گرفتن سطح سواد اولیا، مطالب با زبانی ساده و قابل فهم در اختیار والدین قرار گیرد تا زمینه تعامل اثر بخش فراهم شود.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان در ادامه به سر فصل محتوای تدوین شده نیز اشاره کرد و آشنایی با ویژگی های رشد دوران کودکی، تمهید آمادگی های مورد نیاز کودکان برای پیوند با محیط آموزشی و رسمی توسط خانواده و آشنایی با مقررات عمومی مدرسه را از مهمترین سرفصل ها ذکر کرد.
وی اظهار کرد: آشنایی کلی با اختلالات و مشکلات یادگیری و چگونگی مواجهه خانواده ها با آن، نقش والدین در آموزش کودکان دیر آموز و آشنایی با فرایند سنجش و ارزشیابی تحصیلی و چگونگی مشارکت اولیاء با معلمان را از دیگر سر فصل های ارائه شده در این بسته آموزشی عنوان کرد.
به گفته وی این بسته آموزشی در قالب شش کارگاه آموزشی مقدمات و تکمیلی در شهریور و مهر ماه با همکاری مدرسان آموزش خانواده برای تمامی اولیاء پایه اول برگزار می شود.
7348/1904

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بسته آموزشی ویژه اولیای دانش آموزان کردستانی پایه اول تدوین می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات