محدودیت جمعیتی مانع اصلی تبدیل صفادشت از بخش به شهرستان است

مجتبی شاهقلیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به تمایل برخی از مدیران بخش صفادشت شهرستان ملارد برای مستقل شدن این بخش و تبدیل آن به شهرستانی مستقل اظهار داشت:به نظر بنده،هر نقطه از کشور که به لحاظ جغرافیایی و جمعیتی مستلزم مدیریت واحد است،باید با لحاظ شدن تغییرات و اتخاذ تصمیمات کارشناسی،بستر و  زمینه لازم برای تبدیل آن به شهرستان فراهم شود.

معاون فرماندار ملارد عنوان کرد:البته نهاد تصمیم گیرنده در خصوص تبدیل صفادشت به شهرستان دولت،وزارت کشور و نهادهای ذیربط این حوزه است ولی تا آنجا که مرتبط با نظر نماینده عالی دولت در این شهرستان می شود،نظر فرمانداری دراین خصوص مثبت است.

وی افزود:بطور یقین،استقرار مدیریت واحد در بهبود و ارتقای خدمات  در دو عرصه کمی و کیفی تأثیرگذار است و در بخش صفادشت نیز حصول این امر،با توفیقات سازنده ای همراه خواهد بود.

شاهقلیان گفت:با همه این اوصاف، در حال حاضر محدودیت هایی برای تبدیل بخش صفادشت به شهرستان وجود دارد که اصلی ترین آن به میزان جمعیت این خطه باز می گردد.

معاون فرماندار ملارد یادآور شد:در صورت افزایش هر چه بیشتر این بخش از شهرستان ملارد،امکان تبدیل آن به شهرستانی مستقل افزایش خواهد یافت.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «محدودیت جمعیتی مانع اصلی تبدیل صفادشت از بخش به شهرستان است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات