کنترل دلال بازی و باند بازی در شهرداری شهریار موفقیت آمیزبوده است

بهزاد درخشان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به تلاش شورای شهرچهارم شهریار برای اعمال و برقراری ضوابط و قوانین اظهار داشت:با همگرایی و هم افزایی که میان مسئولان و مدیران این شهر حاکم است،به توفیقات سازنده ای در این عرصه نائل شده ایم که امیدواریم در آینده نیز این روند استمرار یابد.

عضو شورای اسلامی شهریار عنوان کرد:یکی از موفیقت های برجسته پارلمان شهری شهریار و دستگاه های نظارتی به برخورد و کنترل دلال بازی و باند بازی در شهرداری این منطقه معطوف می شود.

وی افزود:ادعا نمی کنیم که در طول این مدت هیچگونه خطا و اشتباهی وجود نداشته اما عزم و تلاش ما و دیگر مسئولان بر این امر خطیر استوار بوده که از بروز هر گونه انحراف و قانون شکنی در حوزه مدیریت شهری پیشگیری کنیم که خوشبختانه به دستاوردهای ملموس و قابل توجهی نیز در این عرصه نائل شده ایم.

درخشان گفت:با مقایسه ای اجمالی میان وضعیت موجود با شرایطی که در سال های گذشته وجود داشت، ضریب و میزان موفقیت پارلمان شهری شهریار در دوره چهارم قابل ارزیابی خواهد بود.

عضو شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد: با عنایت به تعامل مثبت وسازنده شهرداری شهریار با مجموعه شورای شهر،افق روشن و درخشانی برای این منطقه پیش بینی می شود که یقینا ثمره و خروجی آن در جلب رضایتمندی مردمی،تعیین کننده خواهد بود.

درخشان یادآور شد: عزم مسئولان نظام بر برخورد با فساد و انحرافات احتمالی جدی است و در شهرستان شهریار و بخش مرکزی این خطه از غرب استان تهران نیز تلاش های بسیاری برای اجرای قانون و حرکت در چارچوب ضوابط عملیاتی شده که با تدابیر و تمهیدات اتخاذ شده،امیدواریم مسیر تحقق توسعه پایدار در این شهر که از توانمندی های بسیاری نیز برخوردار است،بیش از پیش تسهیل و هموار شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کنترل دلال بازی و باند بازی در شهرداری شهریار موفقیت آمیزبوده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات